Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

  • Data:

    31.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:30

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Wrycza, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:40 EQ

Późniewska Karolina Talanda Ida

0:2 17:29 EQ

Późniewska Karolina Tomczok Olivia, Gogoc Wiktoria

0:3 20:44 -1

Tomczok Olivia

1:3 33:26 EQ

Kasprzycka Katarzyna Kamińska Natalia, Siejka Alicja

2:3 43:38 EQ

Siejka Alicja

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:08 Patla Vanessa KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:06 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Trzymanie
11:10 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Opóźnianie gry
18:54 Kaleja Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Gra ciałem - kobiety
24:18 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
28:48 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Zahaczenie
37:55 Patla Vanessa KH Polonia Bytom (K) 2 Zahaczenie
40:03 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
44:03 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:49 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
53:31 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
53:31 Dziwok Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
59:11 Chrapek Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 58:44 42 39 3 92
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 0
23 Kamińska Natalia 0 1 1 4
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 4
37 Siejka Alicja 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 0 0 2
73 Banaś Maja 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 0 0 0
71 Łąpieś Magdalena 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 33 31 2 93
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 0 0 2
91 Sfora Patrycja 0 0 0 2
7 Późniewska Karolina 2 0 2 0
14 Talanda Ida 0 1 1 2
27 Tomczok Olivia 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 1 1 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 4
22 Dziwok Wiktoria 0 0 0 2
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 2
5 Mota Alicja 0 0 0 0
2 Skręt Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Sowa Alicja 0 0 0 0