Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Jan Mól

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    2:11 (2:4, 0:4, 0:3)

  • Data:

    10.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:30

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Zachariasz Kadela

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:13 EQ

Zaborska Anna Strzelecka Joanna, Pocheć Aleksandra

1:1 06:44 EQ

Dziwok Wiktoria Wcisło Alicja

1:2 11:15 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

2:2 12:13 EQ

Michałek Aneta

2:3 12:28 EQ

Tomczok Olivia Talanda Ida, Późniewska Karolina

2:4 16:12 +1

Późniewska Karolina Gogoc Wiktoria

2:5 20:56 EQ

Dziwok Wiktoria Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

2:6 23:57 EQ

Późniewska Karolina

2:7 33:13 EQ

Późniewska Karolina

2:8 39:12 EQ

Późniewska Karolina

2:9 48:52 EQ

Patla Vanessa

2:10 56:12 -1

Późniewska Karolina Tomczok Olivia

2:11 59:01 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:22 - UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:15 Wcisło Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:47 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kolanem
29:22 Wcisło Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Uderzenie kijem
41:25 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Atak kolanem
43:38 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:31 Wcisło Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 34:52 7 0 7 0
55 Chodak Monika 25:08 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 1 1 0
23 Strzelecka Joanna 0 1 1 0
13 Michałek Aneta 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 1 0 1 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Kopciara Alicja 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 49:25 2 0 2 0
23 Bujak Julia 10:35 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 1 1 0
91 Sfora Patrycja 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 5 4 9 0
14 Talanda Ida 0 1 1 4
27 Tomczok Olivia 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 1 1 0
18 Patla Vanessa 1 0 1 0
22 Dziwok Wiktoria 2 0 2 0
25 Wcisło Alicja 0 1 1 6
8 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
2 Skręt Julia 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0