Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    14:3 (4:0, 5:0, 5:3)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel, Grzegorz Podborny

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:27 EQ

Wilmański Brus Wiensak Filip, Podborny Rafał

2:0 04:08 EQ

Piór Łukasz Szotkiewicz Emil

3:0 04:42 EQ

Nawrot Michał Wiwatowski Michał

4:0 10:12 EQ

Podborny Rafał Wilmański Brus

5:0 23:23 EQ

Wiwatowski Michał Lupanov Fedor

6:0 27:31 EQ

Kopylov Maksym

7:0 27:50 EQ

Nawrot Michał Wiwatowski Michał

8:0 33:30 EQ

Podborny Rafał Wilmański Brus

9:0 36:32 EQ

Nawrot Michał Lupanov Fedor, Wiwatowski Michał

9:1 44:46 EQ

Vitek Jakub Tuszkowski Maciej

10:1 45:08 EQ

Lupanov Fedor Wiwatowski Michał

11:1 45:42 EQ

Wiwatowski Michał Nawrot Michał, Szotkiewicz Emil

11:2 47:17 EQ

Tuszkowski Adam

11:3 48:01 EQ

Bagiński Patryk Sadzyński Igor

12:3 51:40 EQ

Wilmański Brus Osmołowski Wiktor

13:3 54:31 EQ

Wiwatowski Michał

14:3 55:50 EQ

Podborny Rafał Wiensak Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:52 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Uderzenie kijem
26:50 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Przeszkadzanie
36:56 Piór Łukasz MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:56 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:37 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:40 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
42:05 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kolanem

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 40:00 11 11 0 100
45 Chojnicki Bartosz 20:00 10 7 3 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 1 2 3 0
27 Szotkiewicz Emil 0 2 2 0
40 Piór Łukasz 1 0 1 2
87 Wiwatowski Michał 3 4 7 0
18 Nawrot Michał 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 0 0 0 0
33 Osmołowski Wiktor 0 1 1 2
32 Wilmański Brus 2 2 4 0
19 Wiensak Filip 0 2 2 0
9 Podborny Rafał 3 1 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
34 Gimiński Marcel 0 0 0 2
35 Kopylov Maksym 1 0 1 0
38 Lewandowski Igor 0 0 0 0
26 Żołnowski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Suszko Jakub 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 60:00 77 63 14 81
17 Chyrkin Wowa 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Piwowarski Karol 0 0 0 2
10 Banaczyk Marek 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 1 0 1 0
18 Tuszkowski Adam 1 0 1 2
6 Sadzyński Igor 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 0 0 0
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
7 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 0
25 Łapińska Julia 0 0 0 0
9 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tuszkowski Maciej 0 1 1 2
16 Vitek Jakub 1 0 1 0