Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    4:3 (1:0, 2:1, 1:2)

  • Data:

    15.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:15

  • Godzina zakończenia:

    12:05

  • Sędzia główny:

    Michał Garne, Paweł Tarkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 18:43 -1

Nawrot Michał Podborny Rafał

2:0 24:49 EQ

Piór Łukasz

2:1 27:12 EQ

Filip Błażej

3:1 29:09 +1

Podborny Rafał

4:1 40:31 EQ

Nawrot Michał Wiwatowski Michał

4:2 42:08 EQ

Feltsirovich Dzianis Filip Błażej

4:3 47:43 EQ

Vitek Jakub Feltsirovich Dzianis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:48 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Uderzenie kijem
16:56 Lewandowski Igor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
28:31 Vitek Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kolanem
31:26 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kolanem
37:28 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:41 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:36 Nawrot Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:36 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:00 Podborny Rafał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 40:00 9 8 1 88
45 Chojnicki Bartosz 20:00 12 10 2 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 0 0 0 0
27 Szotkiewicz Emil 0 0 0 0
40 Piór Łukasz 1 0 1 0
87 Wiwatowski Michał 0 1 1 0
18 Nawrot Michał 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 0 0 0 0
33 Osmołowski Wiktor 0 0 0 0
32 Wilmański Brus 0 0 0 0
19 Wiensak Filip 0 0 0 0
9 Podborny Rafał 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
34 Gimiński Marcel 0 0 0 2
35 Kopylov Maksym 0 0 0 0
38 Lewandowski Igor 0 0 0 2
26 Żołnowski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Suszko Jakub 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 59:00 43 39 4 90
17 Chyrkin Wowa 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Piwowarski Karol 0 0 0 0
10 Banaczyk Marek 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
18 Tuszkowski Adam 0 0 0 2
6 Sadzyński Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 1 1 2 0
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 2
7 Feltsirovich Dzianis 1 1 2 0
25 Łapińska Julia 0 0 0 0
9 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tuszkowski Maciej 0 0 0 4
16 Vitek Jakub 1 0 1 2