Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    3:4 (1:1, 2:0, 0:3)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:40

  • Godzina zakończenia:

    19:40

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Klaja, Jacek Szutta

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:56 EQ

Burczyk Sebastian Karnas Marcel, Czopor Maciej

1:1 13:31 +1

Baida Illia Baida Danylo, Kot Anna

2:1 24:36 EQ

Płonka Adrian Baida Danylo, Baida Illia

3:1 30:31 EQ

Płonka Adrian Baida Danylo, Baida Illia

3:2 42:07 EQ

Czopor Maciej

3:3 46:12 EQ

Niemczyk Kacper Czopor Maciej

3:4 59:40 EQ

Karnas Marcel Burczyk Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:19 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Wysoki kij
12:17 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:19 Sawicki Adam UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zahaczenie
53:03 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:54 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
60:00 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 59:40 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 0
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 2 0 2 10
17 Baida Danylo 0 3 3 0
15 Baida Illia 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 4
32 Kot Anna 0 1 1 0
19 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 0 0 2
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Slawik Jakub 60:00 3 0 3 0
35 Futryk Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
83 Łańko Oliwier 0 0 0 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 1 0 1 0
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
9 Słomiana Jakub 0 0 0 0
19 Stabryła Krzysztof 0 0 0 0
22 Tymcio Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Sawicki Adam 0 0 0 2
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
21 Stabryła Szymon 0 0 0 0
8 Czopor Maciej 1 2 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Karnas Marcel 1 1 2 0