Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Stanisław Urban

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    5:3 (1:2, 4:0, 0:1)

  • Data:

    22.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:20

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek, Konrad Siemek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:41 EQ

Pękala Mikołaj Mętel Kamil

1:1 16:02 EQ

Czopor Maciej Karnas Marcel

1:2 19:13 EQ

Górniak Karol Burczyk Sebastian, Łańko Oliwier

2:2 25:14 EQ

Gumiński Szymon

3:2 32:56 EQ

Żądło Kamil Mętel Kamil, Laszkiewicz Oskar

4:2 33:47 +1

Żądło Kamil

5:2 39:04 EQ

Laszkiewicz Oskar

5:3 51:17 EQ

Łańko Oliwier Starościak Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
33:30 Czopor Maciej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zahaczenie
36:21 Mętel Kamil MKS Cracovia (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
48:44 Niemczyk Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tyczyński Igor 60:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 1 1 2 0
6 Żądło Kamil 2 0 2 0
17 Tomal Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 2 2 2
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
21 Ślusarek Jakub 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 1 0 1 0
7 Pękala Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0
19 Laska Franciszek 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 40:00 5 0 5 0
1 Slawik Jakub 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Starościak Michał 0 1 1 0
83 Łańko Oliwier 1 1 2 0
88 Górniak Karol 1 0 1 0
77 Burczyk Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 0 0 0 2
2 Kozioł Adam 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 0 0 0 0
81 Karnas Marcel 0 1 1 0
8 Czopor Maciej 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
9 Słomiana Jakub 0 0 0 0
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Sobota Leon 0 0 0 0