Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    2:3 d. (0:1, 1:0, 1:1, 0:1d)

  • Data:

    21.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Sędzia główny:

    Kamil Korwin, Mateusz Niżnik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:12 EQ

Baida Danylo Płonka Adrian

1:1 25:59 EQ

Bryniarski Daniel

1:2 45:46 EQ

Płonka Adrian Shoferovskyi Roman, Baida Illia

2:2 59:23 EQ

Antolak Igor Gach Michał

2:3 62:17 EQ

Baida Illia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:33 Kowalski II Kamil MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Zahaczenie
11:53 Kopytko Filip MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Trzymanie
18:24 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:54 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
39:15 Kopytko Filip MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:15 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
46:49 Wróbel Damian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
51:28 Kopytko Filip MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Przeszkadzanie
54:56 Bryniarski Daniel MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Zając Kacper 62:17 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Bury Piotr 0 0 0 0
22 Kowalski II Kamil 0 0 0 2
88 Kopytko Filip 0 0 0 6
77 Rączka Damian 0 0 0 0
14 Łojas Dawid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
12 Gach Kamil 0 0 0 0
43 Antolak Igor 1 0 1 0
10 Gach Michał 0 1 1 0
89 Ratusznik Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bryniarski Daniel 1 0 1 2
30 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 0
15 Kaleta Konrad 0 0 0 0
29 Żółtek Szczepan 0 0 0 0
19 Niedośpiał Bartłomiej 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 62:17 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 1 1 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 1 2 0
17 Baida Danylo 1 0 1 2
15 Baida Illia 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 0
19 Wróbel Damian 0 0 0 2
8 Bratek Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Ziober Adrian 0 0 0 2
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0