Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Stanisław Urban

  • Wynik:

    3:4 (0:2, 2:1, 1:1)

  • Data:

    31.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:20

  • Godzina zakończenia:

    14:20

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Michał Majkut, Jacek Szutta

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:43 EQ

Balasa Dawid Tomal Miłosz

0:2 09:16 -1

Żądło Kamil

0:3 30:53 EQ

Pękala Mikołaj Laszkiewicz Oskar

1:3 36:42 EQ

Kot Anna Ćwiek Przemysław

2:3 39:54 EQ

Baida Danylo Bratek Jan

2:4 43:46 EQ

Kapa Damian Laszkiewicz Oskar

3:4 59:01 -1

Witek Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:54 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:50 Kosoń Tymoteusz MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:43 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
48:32 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
58:06 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
78 Pędziwiatr Grzegorz 40:00 3 0 3 0
37 Kura Maksymilian 19:55 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
24 Witek Filip 1 0 1 0
17 Baida Danylo 1 0 1 4
15 Baida Illia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 1 1 0
87 Kukla Igor 0 0 0 2
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
32 Kot Anna 1 0 1 0
8 Bratek Jan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
19 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
82 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tyczyński Igor 60:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 1 0 1 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 0 2 2 0
6 Żądło Kamil 1 0 1 0
7 Pękala Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Tomal Miłosz 0 1 1 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 1 0 1 2
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
21 Ślusarek Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 2
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
19 Laska Franciszek 0 0 0 0