Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Stanisław Urban

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    2:8 (0:3, 1:1, 1:4)

  • Data:

    12.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    10:55

  • Sędzia główny:

    Marcin Młynarski

  • Sędzia liniowy:

    Krzysztof Siemek, Konrad Siemek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:42 +1

Baida Illia Płonka Adrian

0:2 12:17 EQ

Baida Danylo Shoferovskyi Roman

0:3 14:53 EQ

Kot Anna Bratek Jan

0:4 20:45 EQ

Płonka Adrian Baida Illia

1:4 38:10 EQ

Laszkiewicz Oskar Gumiński Szymon

1:5 41:47 EQ

Witek Filip Bratek Jan

1:6 42:06 EQ

Baida Danylo Kukla Igor

1:7 49:04 EQ

Kot Anna Bratek Jan

1:8 51:06 EQ

Baida Illia Płonka Adrian, Kukla Igor

2:8 57:22 +1

Żądło Kamil Tomal Miłosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:56 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:23 Pękala Mikołaj MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:19 Sobesto Arkadiusz MKS Cracovia (MŁ) 2 Wysoki kij
18:31 Laszkiewicz Oskar MKS Cracovia (MŁ) 2 Opóźnianie gry
21:29 Sobesto Arkadiusz MKS Cracovia (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
21:34 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:56 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Wysoki kij
23:56 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
32:17 Laszkiewicz Oskar MKS Cracovia (MŁ) 2 Przeszkadzanie bramkarzowi
53:11 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:35 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tyczyński Igor 60:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Tomal Miłosz 0 1 1 0
8 Kapa Damian 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 1 0 1 4
6 Żądło Kamil 1 0 1 0
5 Pękala Mikołaj 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 0 0 0 2
15 Gumiński Szymon 0 1 1 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
21 Ślusarek Jakub 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
7 Sobesto Arkadiusz 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0
19 Laska Franciszek 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 2 0 2 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 1 1 2
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 2 3 0
17 Baida Danylo 2 0 2 0
15 Baida Illia 2 1 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 2 2 2
24 Witek Filip 1 0 1 2
32 Kot Anna 2 0 2 0
8 Bratek Jan 0 3 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 0 0 0 0