Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    3:5 (1:1, 0:2, 2:2)

  • Data:

    12.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:45

  • Godzina zakończenia:

    15:30

  • Sędzia główny:

    Janusz Węgrzyniak, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:42 EQ

Burczyk Sebastian Łańko Oliwier

1:1 03:31 EQ

Ratusznik Mikołaj Żółtek Szczepan

1:2 38:52 EQ

Karnas Marcel Niemczyk Kacper

1:3 39:48 +1

Łańko Oliwier Burczyk Sebastian, Niemczyk Kacper

2:3 43:20 EQ

Łojas Dawid Rączka Damian

2:4 47:06 EQ

Czopor Maciej Niemczyk Kacper

3:4 50:42 EQ

Łojas Dawid

3:5 59:59 EN

Burczyk Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:12 Stabryła Krzysztof UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:52 Kopytko Filip MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Uderzenie kijem
39:04 Ratusznik Mikołaj MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Uderzenie kijem
51:43 Słomiana Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Wysoki kij

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Brynczka Bartosz 59:34 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Bury Piotr 0 0 0 0
35 Kowalski II Kamil 0 0 0 0
6 Kopytko Filip 0 0 0 2
45 Rączka Damian 0 1 1 0
72 Łojas Dawid 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zubek Patryk 0 0 0 0
37 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 0
40 Żółtek Szczepan 0 1 1 0
31 Gach Michał 0 0 0 0
19 Ratusznik Mikołaj 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bryniarski Daniel 0 0 0 0
32 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
33 Kaleta Konrad 0 0 0 0
50 Niedośpiał Bartłomiej 0 0 0 0
85 Mizera Eryk 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 40:00 1 0 1 0
1 Futryk Jakub 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
83 Łańko Oliwier 1 1 2 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 0 3 3 0
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
9 Słomiana Jakub 0 0 0 2
19 Stabryła Krzysztof 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
55 Kozioł Adam 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 0 0 0 0
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stabryła Szymon 0 0 0 0
8 Czopor Maciej 1 0 1 0
81 Karnas Marcel 1 0 1 0