Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Robert Tchórzewski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    3:5 (1:2, 2:0, 0:3)

  • Data:

    20.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:05

  • Sędzia główny:

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:58 +1

Tuszkowski Adam Ziniak Michał

1:1 14:55 EQ

Jurek Jiyan Szeliga Stanisław

1:2 15:05 EQ

Filip Błażej

2:2 24:04 +1

Woźniak II Maciej Chmielewski Stanisł.

3:2 38:56 EQ

Chmielewski Stanisł.

3:3 53:08 EQ

Piwowarski Karol

3:4 56:45 EQ

Vitek Jakub Dawid Maksymilian

3:5 57:29 EQ

Dawid Maksymilian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:31 Trębacz Mikołaj AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Przeszkadzanie
11:00 Dawid Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:06 Dawid Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zahaczenie
25:04 Szeliga Stanisław AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
25:42 Trębacz Mikołaj AH Legia Warszawa (MŁ) 4 Atakowanie z tyłu
31:10 Pawela Julian AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Uderzenie kijem
33:47 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Inne
40:31 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
43:00 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:05 Pawela Julian AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Podcięcie
53:57 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Podcięcie
55:57 Lewandowski Wiktor AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 60:00 5 0 5 0
88 Cegliński Jan 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Lewandowski Wiktor 0 0 0 2
41 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
27 Woźniak II Maciej 1 0 1 0
46 Gauvin Francis 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisł. 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Gajda Tymon 0 0 0 0
23 Trębacz Mikołaj 0 0 0 6
11 Zdziechowski Szymon 0 0 0 0
96 Jurek Jiyan 1 0 1 0
50 Szeliga Stanisław 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Radzimirski Jan 0 0 0 0
7 Staniszkis Witold 0 0 0 0
60 Pawela Julian 0 0 0 4

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 00:00 3 0 3 0
2 Ratajczyk Nadia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Piwowarski Karol 1 0 1 0
24 Filip Błażej 1 0 1 0
19 Ziniak Michał 0 1 1 0
4 Dawid Maksymilian 1 1 2 4
14 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
18 Tuszkowski Adam 1 0 1 4
25 Łapińska Julia 0 0 0 0
13 Sadzyński Igor 0 0 0 0
9 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 2
15 Kęska Nikodem 0 0 0 0
7 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 2
16 Vitek Jakub 1 0 1 0
17 Chyrkin Wowa 0 0 0 0