Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Robert Tchórzewski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    7:6 (2:1, 1:4, 4:1)

  • Data:

    21.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:15

  • Godzina zakończenia:

    16:15

  • Sędzia główny:

    Michał Guzik, Paweł Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:45 EQ

Ziniak Michał

1:1 12:12 EQ

Woźniak II Maciej Pawela Julian

2:1 16:41 EQ

Pawela Julian Trębacz Mikołaj

2:2 20:15 EQ

Dawid Maksymilian Tuszkowski Adam

2:3 21:55 EQ

Piwowarski Karol Chyrkin Wowa

3:3 24:25 +1

Chmielewski Stanisł. Woźniak II Maciej

3:4 29:06 +1

Ziniak Michał

3:5 33:17 EQ

Łąpieś Magdalena

4:5 45:30 EQ

Gauvin Francis Woźniak II Maciej

5:5 47:24 EQ

Lewandowski Wiktor Zdziechowski Szymon

5:6 53:55 EQ

Filip Błażej

6:6 55:08 EQ

Lewandowski Wiktor Zdziechowski Szymon

7:6 59:35 EQ

Gauvin Francis Lewandowski Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:10 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:15 Pawela Julian AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:05 Gajda Tymon AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Podcięcie
42:10 Voitsenka Daniil GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika

Składy

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 00:00 0 0 0 0
88 Cegliński Jan 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Lewandowski Wiktor 2 1 3 0
41 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
27 Woźniak II Maciej 1 2 3 0
46 Gauvin Francis 2 0 2 0
25 Chmielewski Stanisł. 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Gajda Tymon 0 0 0 2
23 Trębacz Mikołaj 0 1 1 0
11 Zdziechowski Szymon 0 2 2 0
96 Jurek Jiyan 0 0 0 0
50 Szeliga Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Łapa Jan 0 0 0 0
60 Pawela Julian 1 1 2 2
28 Radzimirski Jan 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 00:00 0 0 0 0
2 Ratajczyk Nadia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Piwowarski Karol 1 0 1 0
24 Filip Błażej 1 0 1 0
19 Ziniak Michał 2 0 2 0
4 Dawid Maksymilian 1 0 1 0
14 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
18 Tuszkowski Adam 0 1 1 0
25 Łapińska Julia 0 0 0 0
13 Sadzyński Igor 0 0 0 0
9 Łąpieś Magdalena 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
15 Kęska Nikodem 0 0 0 0
7 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 2
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
17 Chyrkin Wowa 0 1 1 0