Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    3:5 (1:2, 2:0, 0:3)

  • Data:

    26.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:01 EQ

Świderski Wojciech Kowalczyk Oliwier

0:2 07:22 EQ

Kowalczyk Oliwier Świderski Wojciech

1:2 19:59 EQ

Polnar Mieszko Dzikowski Dominik

2:2 33:26 EQ

Vitek Jakub Polnar Mieszko, Chyrkin Wowa

3:2 35:06 +1

Łąpieś Magdalena

3:3 46:32 EQ

Kowalczyk Oliwier Myszka Mateusz

3:4 48:02 +1

Świderski Wojciech Pavilv Davyd

3:5 59:50 EN

Pavilv Davyd

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:29 Krzesłowski Igor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:49 Chyrkin Wowa GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:05 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:43 Filip Błażej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
21:57 Kowalczyk Oliwier ŁKH Łódź (ŻS) 2 Gra złamanym kijem
24:55 Szymański Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Przeszkadzanie
34:55 Krzesłowski Wiktor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:26 Szymański Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:57 Krzesłowski Igor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Przeszkadzanie
55:27 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Ratajczyk Nadia 59:53 4 0 4 0
20 Fruczek Radosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
6 Polnar Mieszko 1 1 2 0
16 Vitek Jakub 1 0 1 0
7 Chyrkin Wowa 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 0 0 2
5 Sochacki Maciej 0 0 0 4
12 Łapińska Julia 0 0 0 0
11 Brzezińska Maja 0 0 0 0
4 Łąpieś Magdalena 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Szymański Mikołaj 0 0 0 4
14 Salewski Maksymilian 0 0 0 0
8 Dawid Borys 0 0 0 0
18 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
21 Krajewski Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sencerz Anna 0 0 0 0
10 Dzikowski Dominik 0 1 1 0

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 55:30 3 0 3 0
11 Skiba Szymon 04:30 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 2
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0
23 Kowalczyk Oliwier 2 1 3 2
24 Myszka Mateusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rajnert Antoni 0 0 0 0
14 Kudliński Artur 0 0 0 0
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 4
26 Świderski Wojciech 2 1 3 0
7 Pavilv Davyd 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Piętka Igor 0 0 0 0
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 0
56 Kozak Marko 0 0 0 0