Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    3:4 (1:2, 2:1, 0:1)

  • Data:

    28.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    13:15

  • Sędzia główny:

    Jakub Mołoń, Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:20 EQ

Miszczyszyn Jakub Czopor Maciej, Prokopiak Kacper

1:1 12:30 EQ

Shoferovskyi Roman

1:2 16:17 EQ

Płonka Adrian

2:2 25:56 EQ

Sawicki Adam Karnas Marcel, Stabryła Krzysztof

3:2 28:15 EQ

Czopor Maciej Miszczyszyn Jakub

3:3 30:28 EQ

Baida Illia Bratek Jan, Płonka Adrian

3:4 56:30 EQ

Baida Danylo Shoferovskyi Roman

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:51 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
09:44 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak kolanem
20:06 Strzyżowski Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:32 Wróbel Damian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
23:00 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Podcięcie
25:57 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
51:52 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
57:21 Stabryła Krzysztof UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:21 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 19:30 1 0 1 0
1 Slawik Jakub 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 1 0 1 0
81 Karnas Marcel 0 1 1 0
19 Stabryła Krzysztof 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 2
53 Sobota Leon 0 0 0 0
8 Czopor Maciej 1 1 2 0
65 Prokopiak Kacper 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 1 1 2 0
21 Stabryła Szymon 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 1 1 2 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 1 2 0
17 Baida Danylo 1 0 1 0
15 Baida Illia 1 0 1 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 1 1 6
24 Witek Filip 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 2
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0