Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    4:5 (1:2, 0:1, 3:2)

  • Data:

    15.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    14:15

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Sebastian Iwaniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:02 +1

Płonka Adrian Baida Illia, Kukla Igor

1:1 05:46 EQ

Karnas Marcel Czopor Maciej

1:2 07:06 EQ

Łańko Oliwier Koczera Bartłomiej

1:3 36:42 EQ

Czopor Maciej Karnas Marcel

2:3 43:01 EQ

Shoferovskyi Roman Baida Danylo

2:4 44:46 +1

Czopor Maciej Karnas Marcel, Sawicki Adam

3:4 55:00 +1

Baida Danylo Kukla Igor

3:5 55:19 EQ

Łańko Oliwier

4:5 59:27 EQ

Baida Illia Bratek Jan, Płonka Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:09 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:28 Łańko Oliwier UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Atak łokciem
21:32 Niemczyk Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
23:58 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:33 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
30:54 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Trzymanie
44:36 Kot Anna UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
45:02 Stabryła Szymon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Uderzenie kijem
46:32 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak kolanem
54:21 Koczera Bartłomiej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 59:15 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 1 0 1 4
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 1 2 0
17 Baida Danylo 1 1 2 0
15 Baida Illia 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 2
87 Kukla Igor 0 2 2 2
24 Witek Filip 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
19 Wróbel Damian 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Slawik Jakub 60:00 4 0 4 0
35 Futryk Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
83 Łańko Oliwier 2 0 2 2
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 0 0 0 2
16 Koczera Bartłomiej 0 1 1 2
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
9 Słomiana Jakub 0 0 0 0
19 Stabryła Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 0 1 1 0
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stabryła Szymon 0 0 0 2
8 Czopor Maciej 2 1 3 0
81 Karnas Marcel 1 2 3 0