Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Stanisław Urban

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

  • Data:

    18.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:05

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Marcin Młynarski

  • Sędzia liniowy:

    Krzysztof Siemek, Sebastian Sałach

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:55 EQ

Janeczek Jakub Ślusarek Jakub

2:0 20:58 EQ

Tomal Miłosz

2:1 30:24 EQ

Burczyk Sebastian Łańko Oliwier, Niemczyk Kacper

2:2 40:53 EQ

Karnas Marcel

3:2 48:45 EQ

Tomal Miłosz Laszkiewicz Oskar

4:2 55:13 EQ

Tomal Miłosz Kapa Damian, Laszkiewicz Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:56 Pawlik Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:10 Kapa Damian MKS Cracovia (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
29:10 Stabryła Krzysztof UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:50 Mętel Kamil MKS Cracovia (MŁ) 2 Zahaczenie
56:45 Karnas Marcel UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Przeszkadzanie
59:34 Laszkiewicz Oskar MKS Cracovia (MŁ) 2 Trzymanie kija przeciwnika
59:34 Karnas Marcel UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Trzymanie

Składy

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tyczyński Igor 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 1 1 2
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
9 Laszkiewicz Oskar 0 2 2 2
17 Tomal Miłosz 3 0 3 0
7 Sobesto Arkadiusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 2
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
21 Ślusarek Jakub 0 1 1 0
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0
4 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 2
13 Balasa Dawid 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Slawik Jakub 60:00 4 0 4 0
3 Futryk Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 0 1 1 0
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
83 Łańko Oliwier 0 1 1 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kozioł Adam 0 0 0 0
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 0 0 0 0
81 Karnas Marcel 1 0 1 4
19 Stabryła Krzysztof 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
8 Czopor Maciej 0 0 0 0
35 Słomiana Jakub 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
2 Sobota Leon 0 0 0 0
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0