Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Robert Tyczyński

  • Wynik:

    1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

  • Data:

    12.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:30

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Michał Majkut, Jakub Siereniawski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:15 EQ

Żądło Kamil Laszkiewicz Oskar

1:1 32:54 +1

Płonka Adrian Baida Danylo, Bratek Jan

- 39:35 PS

Laszkiewicz Oskar

1:2 53:51 EQ

Żądło Kamil Laszkiewicz Oskar

1:3 59:57 EN

Żądło Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:33 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:04 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Trzymanie
17:04 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
19:42 Wróbel Damian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
19:42 Mętel Kamil MKS Cracovia (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
29:37 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
31:17 Sobczyk Borys MKS Cracovia (MŁ) 2 Zahaczenie
38:40 - MKS Cracovia (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:35 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
44:28 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:44 Kapa Damian MKS Cracovia (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
48:44 Kapa Damian MKS Cracovia (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
51:23 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 59:33 2 0 2 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 2
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 2
17 Baida Danylo 0 1 1 0
15 Baida Illia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 1 1 2
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 0 1 2
32 Kot Anna 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tyczyński Igor 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 2
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 0 2 2 0
6 Żądło Kamil 3 0 3 0
17 Tomal Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 12
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 0 0 0 12
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sobczyk Borys 0 0 0 2
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
7 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Laska Franciszek 0 0 0 0