Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    5:13 (3:7, 2:4, 0:2)

  • Data:

    27.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik, Marcin Kołodziej

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:24 EQ

Szyszka Michał Kruzel Zuzanna, Dziedzic Zuzanna

0:2 03:42 EQ

Zając Nicholas Klima Wiktor

0:3 05:44 EQ

Turlajew Aleksander Tyński Amadeusz

0:4 08:12 EQ

Klima Wiktor Gawandtka Karolina

0:5 12:00 EQ

Tyński Amadeusz

0:6 13:32 EQ

Szyszka Michał

1:6 13:56 EQ

Wrześniak Aleksander

2:6 14:56 EQ

Dyjas Ignacy Wrześniak Aleksander

2:7 15:03 EQ

Tyński Amadeusz

3:7 19:57 EQ

Łasiński Ksawier Wrześniak Aleksander

4:7 23:19 +1

Habrzyk Kacper Białek Franciszek

4:8 31:54 EQ

Szyszka Michał

5:8 33:55 EQ

Mudyn Wiktor Dyjas Ignacy

5:9 35:06 EQ

Klima Wiktor Kruzel Zuzanna

5:10 38:20 +1

Szyszka Michał Kędzia Michał

5:11 39:02 EQ

Klima Wiktor Zając Nicholas

5:12 46:20 EQ

Tyński Amadeusz Boczej Marek

5:13 58:15 EQ

Gajewski Arkadiusz Tyński Amadeusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:15 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
27:02 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:46 Białek Franciszek UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 60:00 13 0 13 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Zoń Marcel 0 0 0 0
33 Tutaj Paweł 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 1 1 2 0
52 Wrześniak Aleksander 1 2 3 0
56 Łasiński Ksawier 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Stec Jakub 0 0 0 0
21 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 1 0 1 0
5 Urgacz Filip 0 0 0 0
99 Czubała Konrad 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Pacan Igor 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 0 0 0
71 Mudyn Wiktor 1 0 1 0
31 Białek Franciszek 0 1 1 2
26 Walotek Łukasz 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Darski Mateusz 30:04 4 0 4 0
45 Stępowski Filip 29:56 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 1 1 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 1 1 0
73 Gajewski Arkadiusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gawandtka Karolina 0 1 1 0
88 Kędzia Michał 0 1 1 0
85 Klima Wiktor 3 1 4 0
8 Kruzel Zuzanna 0 2 2 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 4 0 4 0
12 Turlajew Aleksander 1 0 1 0
6 Tyński Amadeusz 3 2 5 0
18 Winek Oliwier 0 0 0 0
68 Zając Nicholas 1 1 2 0