6:7 k.

(2:1, 1:2, 3:3, 0:0, 2:3k)

Informacje
  • Gospodarze:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    6:7 k. (2:1, 1:2, 3:3, 0:0, 2:3k)

  • Data:

    26.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech, Patryk Roemisch

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:11 EQ

Szyszka Michał Kruzel Zuzanna

1:1 11:56 EQ

Galusek Ignacy Paprotny Dominik

2:1 13:50 EQ

Orzechowski Krystian Galusek Ignacy, Konieczny Ksawery

2:2 23:48 EQ

Litwa Dominik

3:2 26:24 EQ

Strzelczyk Szymon Orzechowski Krystian

3:3 35:17 EQ

Borowicki Sebastian Kędzia Michał

3:4 45:04 EQ

Gajewski Arkadiusz

3:5 46:06 EQ

Tyński Amadeusz Turlajew Aleksander

4:5 47:53 EQ

Krystek Jan

5:5 52:54 EQ

Pawiński Dominik Paprotny Dominik

5:6 53:26 EQ

Szyszka Michał

6:6 59:34 EQ

Paprotny Dominik Orzechowski Krystian

6:7 65:00 PS

Tyński Amadeusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:32 Klima Wiktor KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:34 Klima Wiktor KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:43 Orzechowski Krystian Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Przeszkadzanie
39:04 Orzechowski Krystian Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Uderzenie kijem
39:33 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
17 Rajski Adrian 20:00 2 0 2 0
1 Koszyk Justyna 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 1 0 1 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
5 Krystek Jan 1 0 1 0
26 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 0
10 Hennek Cezary 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 1 0 1 0
18 Adler Oliwier 0 0 0 0
16 Wróbel Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 1 2 3 4
24 Cichy Patryk 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 1 2 3 2
19 Galusek Ignacy 1 1 2 0
14 Konieczny Ksawery 0 1 1 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Darski Mateusz 29:21 3 0 3 0
45 Stępowski Filip 30:39 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 1 0 1 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
73 Gajewski Arkadiusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 1 1 0
85 Klima Wiktor 0 0 0 4
8 Kruzel Zuzanna 0 1 1 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Litwa Dominik 1 0 1 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 2 0 2 0
12 Turlajew Aleksander 0 1 1 0
5 Gutowska Marta 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 1 0 1 0
68 Zając Nicholas 0 0 0 0