Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Joanna Orawska

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    5:12 (2:5, 2:2, 1:5)

  • Data:

    03.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Mateusz Gwiozda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:28 EQ

Gajewski Arkadiusz Tyński Amadeusz

1:1 04:36 EQ

Copa Nadia

2:1 07:58 EQ

Witosza Armand Kierepka Franciszek

2:2 08:51 EQ

Tyński Amadeusz

2:3 11:15 EQ

Zając Nicholas Szyszka Michał

2:4 11:37 EQ

Zając Nicholas Szyszka Michał

2:5 13:10 EQ

Tyński Amadeusz

2:6 22:12 EQ

Kruzel Zuzanna Szyszka Michał

3:6 23:32 EQ

Kierepka Franciszek Witosza Armand

3:7 27:52 -1

Szyszka Michał

4:7 28:22 +1

Kierepka Franciszek Urban Mateusz

5:7 40:53 EQ

Urban Mateusz Copa Nadia

5:8 43:05 EQ

Turlajew Aleksander

5:9 47:56 EQ

Klima Wiktor

- 48:45 PS

Kierepka Franciszek

5:10 49:00 +1

Zając Nicholas

5:11 54:46 EQ

Tyński Amadeusz Kędzia Michał

5:12 58:02 EQ

Klima Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:27 Rzepka Wojciech KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Przeszkadzanie
25:27 Turlajew Aleksander KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Uderzenie kijem
27:48 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Opóźnianie gry
30:28 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Przeszkadzanie
30:28 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
30:28 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
31:25 Rzepka Wojciech KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Zahaczenie
33:34 Jaromin Oliwier KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Podcięcie
43:51 Kwaśniok Nicola KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Zahaczenie
44:26 Suszek Maksymilian KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Przeszkadzanie
47:56 Copa Nadia KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:05 Morawska Laura KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Podcięcie
48:45 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) PS Zahaczenie
54:58 Kierepka Franciszek KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Wójcik Natalia 40:00 11 1 10 9
1 Panol Dominika 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Klingenstein Stanisław 0 0 0 0
27 Copa Nadia 1 1 2 2
22 Rzepka Wojciech 0 0 0 4
13 Urban Mateusz 1 1 2 0
8 Rusinek Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wajer Julia 0 0 0 0
23 Maciołek Antonina 0 0 0 0
35 Furgoł Lena 0 0 0 0
21 Rakowska Nikola 0 0 0 0
14 Bojanów Martyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Rojek Ewa 0 0 0 0
6 Jaromin Oliwier 0 0 0 2
9 Witosza Armand 1 1 2 0
38 Kierepka Franciszek 2 1 3 2
7 Niezgoda Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wróbel Igor 0 0 0 0
5 Skrzydeł Jakub 0 0 0 0
10 Morawska Laura 0 0 0 2

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Darski Mateusz 40:00 4 0 4 0
52 Słoka Tobiasz 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
73 Gajewski Arkadiusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
85 Klima Wiktor 2 0 2 0
8 Kruzel Zuzanna 1 0 1 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 2
28 Litwa Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 24
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 1 3 4 0
12 Turlajew Aleksander 1 0 1 2
88 Kędzia Michał 0 1 1 0
6 Tyński Amadeusz 3 1 4 0
68 Zając Nicholas 3 0 3 0