Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    5:8 (3:3, 0:3, 2:2)

  • Data:

    11.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:20 EQ

Mudyn Wiktor

2:0 09:34 EQ

Łasiński Ksawier Wrześniak Aleksander

3:0 10:55 EQ

Mudyn Wiktor

3:1 11:40 EQ

Litwa Dominik Szyszka Michał

3:2 16:54 EQ

Szyszka Michał

3:3 17:51 EQ

Tyński Amadeusz Szyszka Michał

3:4 27:55 -1

Tyński Amadeusz

3:5 30:49 EQ

Gajewski Arkadiusz

3:6 39:59 EQ

Tyński Amadeusz Gajewski Arkadiusz

3:7 44:40 EQ

Tyński Amadeusz

3:8 49:02 EQ

Kruzel Zuzanna Tyński Amadeusz

4:8 55:30 -1

Łasiński Ksawier

5:8 56:57 EQ

Dyjas Ignacy

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:22 Kwaśniok Nicola KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:44 Suszek Maksymilian KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:27 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:24 Łasiński Ksawier UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:33 Białek Franciszek UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 60:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Zoń Marcel 0 0 0 0
33 Tutaj Paweł 0 0 0 0
66 Łasiński Ksawier 2 0 2 2
52 Wrześniak Aleksander 0 1 1 0
71 Mudyn Wiktor 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Urgacz Filip 0 0 0 0
21 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 0 0 0 0
28 Owczarek Olivier 0 0 0 0
99 Czubała Konrad 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Pacan Igor 0 0 0 0
77 Domański Oliwier 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 1 0 1 0
31 Białek Franciszek 0 0 0 2
26 Walotek Łukasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Stec Jakub 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Darski Mateusz 29:50 2 0 2 0
45 Stępowski Filip 30:10 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
73 Gajewski Arkadiusz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 0
85 Klima Wiktor 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 1 0 1 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Litwa Dominik 1 0 1 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 1 2 3 0
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 0
79 Walczuch Anna 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 4 1 5 0