Informacje
  • Gospodarze:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    6:9 (2:3, 1:2, 3:4)

  • Data:

    15.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:40

  • Sędzia główny:

    Patryk Roemisch, Mateusz Gwiozda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:08 EQ

Orzechowski Krystian Galusek Ignacy

1:1 13:44 EQ

Szyszka Michał

2:1 17:01 EQ

Krystek Jan

2:2 17:51 EQ

Kwaśniok Nicola

2:3 18:48 EQ

Zając Nicholas

2:4 25:20 EQ

Tyński Amadeusz Borowicki Sebastian

2:5 37:28 -1

Litwa Dominik

3:5 39:41 EQ

Galusek Ignacy Paprotny Dominik

3:6 48:33 -1

Litwa Dominik

3:7 51:47 EQ

Tyński Amadeusz

4:7 53:20 -1

Hennek Cezary Sulisz Patryk

4:8 54:24 EQ

Klima Wiktor

5:8 56:00 EQ

Galusek Ignacy Paprotny Dominik

5:9 57:12 -1

Tyński Amadeusz

6:9 58:27 +1

Galusek Ignacy Paprotny Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
37:10 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
41:17 Turlajew Aleksander KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atak kolanem
46:42 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:04 Konieczny Ksawery Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Zahaczenie
56:34 Polewiak Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Hildebrandt Mateusz 28:13 4 0 4 0
1 Koszyk Justyna 31:47 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
5 Krystek Jan 1 0 1 0
26 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 0
10 Hennek Cezary 1 0 1 0
23 Pawiński Dominik 0 0 0 0
25 Sulisz Patryk 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 1 0 1 0
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 0 3 3 0
19 Galusek Ignacy 3 1 4 0
14 Konieczny Ksawery 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Adler Oliwier 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Stępowski Filip 40:00 3 0 3 0
52 Słoka Tobiasz 20:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 1 1 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
73 Gajewski Arkadiusz 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Klima Wiktor 1 0 1 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
34 Kwaśniok Nicola 1 0 1 0
28 Litwa Dominik 2 0 2 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Polewiak Jakub 0 0 0 2
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 1 0 1 0
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Walczuch Anna 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 3 0 3 2
68 Zając Nicholas 1 0 1 0