Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Joanna Orawska

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    3:7 (0:2, 1:3, 2:2)

  • Data:

    14.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:20 EQ

Gawandtka Karolina

0:2 05:28 EQ

Klima Wiktor Zając Nicholas

0:3 23:54 PS

Tyński Amadeusz

0:4 27:32 EQ

Tyński Amadeusz Kędzia Michał, Borowicki Sebastian

1:4 29:50 +1

Rzepka Wojciech Witosza Armand, Bojanów Martyna

1:5 30:58 EQ

Zając Nicholas

2:5 40:59 EQ

Rusinek Bartłomiej Witosza Armand

3:5 44:33 EQ

Urban Mateusz Furgoł Lena

3:6 45:29 -1

Gawandtka Karolina

3:7 58:50 EQ

Tyński Amadeusz Borowicki Sebastian, Boczej Marek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:35 Skrzydeł Jakub KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:53 Kędzia Michał KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Przeszkadzanie
23:54 Copa Nadia KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
28:40 Gawandtka Karolina KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Zahaczenie
36:42 Turlajew Aleksander KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Przeszkadzanie
44:11 Winek Oliwier KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:18 Zając Nicholas KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Panol Dominika 40:00 4 0 4 0
1 Wójcik Natalia 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Rojek Ewa 0 0 0 0
7 Copa Nadia 0 0 0 0
15 Rzepka Wojciech 1 0 1 0
14 Witosza Armand 0 2 2 0
8 Rusinek Bartłomiej 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wajer Julia 0 0 0 0
34 Maciołek Antonina 0 0 0 0
16 Furgoł Lena 0 1 1 0
10 Rakowska Nikola 0 0 0 0
5 Bojanów Martyna 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Jaromin Oliwier 0 0 0 0
4 Skrzydeł Jakub 0 0 0 2
12 Morawska Laura 0 0 0 0
13 Urban Mateusz 1 0 1 0
11 Niezgoda Szymon 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Stępowski Filip 27:32 0 0 0 0
9 Darski Mateusz 22:28 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 1 1 0
42 Borowicki Sebastian 0 2 2 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 2 0 2 2
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 1 1 2
85 Klima Wiktor 1 0 1 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
96 Winek Oliwier 0 0 0 2
11 Matunin Agata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Tyński Amadeusz 3 0 3 0
68 Zając Nicholas 1 1 2 2