Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    5:0 (2:0, 0:0, 3:0)

  • Data:

    29.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:01

  • Sędzia główny:

    Patryk Pyrskała, Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Maciej Waluszek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:50 EQ

Gajor Adrian Mrugała Robert, Bepierszcz Mateusz

2:0 17:43 EQ

Pettersson Alexander Chaloupka Petr, Neupauer Bartłomiej

3:0 45:04 EQ

Łyszczarczyk Alan Sulka Maciej

4:0 46:06 EQ

Pettersson Alexander Hiltunen Timo, Neupauer Bartłomiej

5:0 48:25 EQ

Łyszczarczyk Alan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:42 Pettersson Alexander Tauron Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
21:20 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:57 Bashirov Ruslan Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
50:53 Bombardier Lucas Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
53:34 Bashirov Ruslan Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:55 Łyszczarczyk Alan Tauron Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij

Składy

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 25 25 0 100
50 Bizub Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
76 Sulka Maciej 0 1 1 0
62 Svec Emil 0 0 0 0
69 Vachovec Michal 0 0 0 0
11 Bepierszcz Mateusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Mrugała Robert 0 1 1 0
28 Gajor Adrian 1 0 1 0
17 Pettersson Alexander 2 0 2 2
9 Neupauer Bartłomiej 0 2 2 0
4 Hiltunen Timo 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 1 1 0
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
14 Bochnak Ernest 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wsół Bartłomiej 0 0 0 0
88 Łyszczarczyk Alan 2 0 2 2

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 60:00 30 25 5 83
88 Porter Cody 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Lescovs Imants 0 0 0 0
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
78 Nikiforov Evgeni 0 0 0 0
8 Dubinin Andrei 0 0 0 0
22 Bashirov Ruslan 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
14 Bombardier Lucas 0 0 0 2
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
90 Rybchik Ivan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Domogała Michał 0 0 0 0
15 Naróg Michał 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Opiłka Kacper 0 0 0 0
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0