Informacje
  • Gospodarze:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Wynik:

    1:13 (0:2, 0:5, 1:6)

  • Data:

    04.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Sędzia główny:

    Daniel Lipiński, Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Michał Gerne

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:06 EQ

Neupauer Bartłomiej Pettersson Alexander , Chaloupka Petr

0:2 13:33 EQ

Sulka Maciej Vachovec Michal, Kamieniecki Kacper

0:3 20:51 EQ

Bepierszcz Mateusz Svec Emil, Chaloupka Petr

0:4 32:37 +1

Pettersson Alexander Łyszczarczyk Alan, Sulka Maciej

0:5 33:14 EQ

Bochnak Ernest Worwa Jakub, Wsół Patryk

0:6 33:41 EQ

Gajor Adrian

0:7 36:52 EQ

Bepierszcz Mateusz Vachovec Michal, Svec Emil

0:8 40:50 EQ

Svec Emil Bepierszcz Mateusz, Wsół Patryk

0:9 46:10 EQ

Kamieniecki Kacper

1:9 46:42 EQ

Vitek Josef Rompkowski Mateusz

1:10 50:31 EQ

Vachovec Michal

1:11 54:01 EQ

Vachovec Michal Hiltunen Timo

1:12 57:25 EQ

Bepierszcz Mateusz Vachovec Michal

1:13 58:36 EQ

Wsół Patryk Sulka Maciej, Neupauer Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:19 Mrugała Robert Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
07:22 Bandarenka Dzmitry GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Wysoki kij
29:15 Niedźwiecki Kacper GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
29:15 Kamieniecki Kacper Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:26 Niedźwiecki Kacper GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
37:24 Hiltunen Timo Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:56 Chaloupka Petr Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
59:27 Gajor Adrian Tauron Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie

Składy

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 33:41 29 23 6 79
11 Soliński Wiktor 26:19 20 13 7 65

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 1 1 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
73 Vitek Josef 1 0 1 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
8 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 2
93 Pesta Filip 0 0 0 0
19 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
24 Rybak Maciej 0 0 0 0
77 Drozd–N. Stanisław 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0
7 Sadowski II Michał 0 0 0 0
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 4

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 25 24 1 96
50 Bizub Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kamieniecki Kacper 1 1 2 2
76 Sulka Maciej 1 2 3 0
62 Svec Emil 1 2 3 0
69 Vachovec Michal 2 3 5 0
11 Bepierszcz Mateusz 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Mrugała Robert 0 0 0 2
28 Gajor Adrian 1 0 1 2
17 Pettersson Alexander 1 1 2 0
9 Neupauer Bartłomiej 1 1 2 0
4 Hiltunen Timo 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 2 2 2
6 Wsół Patryk 1 2 3 0
12 Worwa Jakub 0 1 1 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
14 Bochnak Ernest 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 0
88 Łyszczarczyk Alan 0 1 1 0