4:3 k.

(1:0, 0:1, 2:2, 0:0, 3:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    4:3 k. (1:0, 0:1, 2:2, 0:0, 3:1k)

  • Data:

    06.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Sędzia główny:

    Paweł Kosidło, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek , Jacek Szutta

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:02 +2

Osipov Artem Feofanov Yegor, Sergushkin Denis

1:1 21:04 -1

Syroezhkin Mikhail Bashirov Ruslan, Naróg Michał

2:1 43:06 EQ

Osipov Artem Sergushkin Denis, Smirnov Artyom

3:1 44:38 EQ

Bondaruk Gleb Shabanov Mikhail

3:2 54:03 +1

Rybchik Ivan Kozłowski Tomasz , Bernacki Michał

3:3 54:19 EQ

Dubinin Andrei Rodionov Aleksandr, Lescovs Imants

4:3 65:00 PS

Bondaruk Gleb

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:55 Podsiadło Łukasz KH Energa Toruń 2 Trzymanie
04:48 Syroezhkin Mikhail Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
05:43 Kulas Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Opóźnianie gry
09:41 Skólmowski Bartosz KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
17:37 Shabanov Mikhail KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
19:31 Kozłowski Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
22:42 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:49 Syroezhkin Mikhail Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:51 Domogała Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:56 Saloranta Ville KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:34 Feofanov Yegor KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 65:00 32 29 3 90
45 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 2
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
92 Osipov Artem 2 0 2 0
9 Feofanov Yegor 0 1 1 2
8 Sergushkin Denis 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 0 1 1 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 1 0 1 0
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 0
44 Shabanov Mikhail 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 0 0 0 2
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Porter Cody 65:00 39 35 4 89
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Lescovs Imants 0 1 1 0
61 Rodionov Aleksandr 0 1 1 0
78 Nikiforov Evgeni 0 0 0 0
8 Dubinin Andrei 1 0 1 0
22 Bashirov Ruslan 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 1 0 1 4
15 Naróg Michał 0 1 1 0
10 Bernacki Michał 0 1 1 0
18 Kozłowski Tomasz 0 1 1 2
90 Rybchik Ivan 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Jakobsons Magnuss 0 0 0 0
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 2
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Domogała Michał 0 0 0 2
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
14 Bombardier Lucas 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0