Informacje
  • Gospodarze:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    6:2 (3:0, 1:1, 2:1)

  • Data:

    11.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Robert Długi, Mateusz Niżnik

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Kamil Korwin

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:58 EQ

Elo Eetu Sihvonen Riku, Biłas Karol

2:0 18:00 +1

Wilusz Mateusz Olearczyk Kamil, Strzyżowski Marek

3:0 19:18 EQ

Witan Maciej Biłas Karol

3:1 25:21 EQ

Bashirov Ruslan

4:1 37:36 EQ

Viikila Jesperi Elo Eetu, Sihvonen Riku

4:2 44:43 +1

Bashirov Ruslan Nikiforov Evgeni, Lescovs Imants

5:2 49:29 +1

Viikila Jesperi Sihvonen Riku, Bukowski Jakub

6:2 51:44 +2

Elo Eetu Viikila Jesperi , Sihvonen Riku

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:52 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:14 Olearczyk Kamil Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
17:02 Nikiforov Evgeni Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:55 Lescovs Imants Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:18 Vasilev Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 2 Atak łokciem
38:40 Demkowicz Hubert Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie
44:00 Biłas Karol Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie
47:47 Jakobsons Magnuss Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
50:00 Kozłowski Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:23 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:57 Biłas Karol Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
57:06 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Spóźniony atak ciałem
57:06 Syroezhkin Mikhail Zagłębie Sosnowiec 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:43 Jakobsons Magnuss Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
58:39 Wilusz Mateusz Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie

Składy

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 31 29 2 93
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 1 1 2
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 2
80 Strzyżowski Marek 0 1 1 0
19 Wilusz Mateusz 1 0 1 2
79 Bielec Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
95 Piippo Eemeli 0 0 0 0
96 Elo Eetu 2 1 3 0
47 Viikila Jesperi 2 1 3 0
13 Sihvonen Riku 0 4 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 2
12 Biłas Karol 0 2 2 4
8 Bukowski Jakub 0 1 1 0
16 Witan Maciej 1 0 1 0
10 Filipek Konrad 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Porter Cody 60:00 29 23 6 79
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Lescovs Imants 0 1 1 2
61 Rodionov Aleksandr 0 0 0 0
78 Nikiforov Evgeni 0 1 1 2
8 Dubinin Andrei 0 0 0 0
22 Bashirov Ruslan 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 2
15 Naróg Michał 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 2
90 Rybchik Ivan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Jakobsons Magnuss 0 0 0 4
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 2
12 Smal Igor 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Vasilev Aleksandr 0 0 0 2
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
14 Bombardier Lucas 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0