Informacje
  • Gospodarze:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Wynik:

    0:6 (0:2, 0:3, 0:1)

  • Data:

    11.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:22 EQ

Jaakola Konsta Kalinowski Kamil, Dołęga Jarosław

0:2 16:59 EQ

Osipov Artem

0:3 22:35 EQ

Rozhkov Yegor Saloranta Ville, Kozlov Dmitri

0:4 30:43 EQ

Bondaruk Gleb Chvanchikov Andrei, Shabanov Mikhail

0:5 31:41 EQ

Feofanov Yegor Sergushkin Denis

0:6 41:38 +1

Osipov Artem Kozlov Dmitri, Sergushkin Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:33 Vitek Josef GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Uderzenie kijem
06:55 Stasiewicz Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:57 Rompkowski Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
10:27 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Trzymanie
19:30 Rybak Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak łokciem
27:48 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:06 Strużyk Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
40:00 Rybak Michał GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Przeszkadzanie
44:03 Rompkowski Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
46:34 Kalinowski Michał KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
50:02 - GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:30 Rybak Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
51:30 Rybak Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
51:43 Dołęga Jarosław KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
54:19 Strużyk Mateusz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 35 29 6 82
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 2
76 Wala Jakub 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 2
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
8 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
93 Pesta Filip 0 0 0 0
7 Sadowski II Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
2 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
24 Rybak Maciej 0 0 0 14
77 Drozd–N. Stanisław 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0
19 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 4
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 60:00 20 20 0 100
45 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 2
10 Kalinowski Kamil 0 1 1 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
92 Osipov Artem 2 0 2 0
9 Feofanov Yegor 1 0 1 0
8 Sergushkin Denis 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 1 0 1 0
75 Chvanchikov Andrei 0 1 1 0
44 Shabanov Mikhail 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
57 Kozlov Dmitri 0 2 2 0
36 Saloranta Ville 0 1 1 0
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 0
79 Jaakola Konsta 1 0 1 0