Informacje
  • Gospodarze:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

  • Data:

    08.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Bajon, Maciej Waluszek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:21 EQ

Mocarski Krystian Vitek Josef, Rompkowski Mateusz

1:1 25:17 +1

Sihvonen Riku Piippo Eemeli, Viikila Jesperi

- 27:35 PS

Witan Maciej

2:1 32:54 EQ

Witan Maciej Demkowicz Hubert, Bukowski Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:44 Wilusz Mateusz Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
09:57 Drozd–N. Stanisław GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:21 Łabinowicz Szymon GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:45 Liśkiewicz Bartosz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:45 Rybak Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:45 Filipek Konrad Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:45 Bukowski Jakub Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
24:19 Mocarski Krystian GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Przeszkadzanie
27:35 Rompkowski Maciej GKH Stoczniowiec Gdańsk PS Zahaczenie
34:31 Olearczyk Kamil Ciarko STS Sanok 2 Uderzenie kijem
56:11 Vitek Josef GKH Stoczniowiec Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
57:48 Biłas Karol Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie

Składy

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 31 30 1 96
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 2
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 0
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 2
79 Bielec Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
95 Piippo Eemeli 0 1 1 0
96 Elo Eetu 0 0 0 0
47 Viikila Jesperi 0 1 1 0
13 Sihvonen Riku 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 1 1 0
12 Biłas Karol 0 0 0 2
8 Bukowski Jakub 0 1 1 2
16 Witan Maciej 1 0 1 0
10 Filipek Konrad 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 0
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 58:00 28 26 2 92
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 1 1 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 10
21 Mocarski Krystian 1 0 1 2
19 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 2
27 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
24 Rybak Maciej 0 0 0 2
28 Drozd–N. Stanisław 0 0 0 2
13 Rybak Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 2
8 Zając Michał 0 0 0 0
7 Sadowski II Michał 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0