Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    2:12 (1:1, 1:5, 0:6)

  • Data:

    27.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    12:55

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Michał Żak , Wojciech Czech

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:27 EQ

Karasiński Arkadiusz

1:1 19:44 EQ

Gavrilov Denis Wilk Jakub

1:2 21:23 EQ

Kociszewski Mikołaj Zając Wojciech, Wybiral Paweł

1:3 25:45 EQ

Spyrka Bartłomiej Zając Wojciech

1:4 26:34 EQ

Wybiral Paweł Zając Wojciech, Kociszewski Mikołaj

2:4 29:10 EQ

Tumidalski Oliwier Gavrilov Denis

2:5 29:51 EQ

Zając Wojciech Wybiral Paweł, Kociszewski Mikołaj

2:6 38:07 EQ

Wybiral Paweł Stępień Jan, Gurzyński Szymon

2:7 40:16 EQ

Kociszewski Mikołaj Wybiral Paweł, Kociszewski Mikołaj

2:8 42:25 EQ

Zając Wojciech Majewski Mikołaj

2:9 42:52 EQ

Kociszewski Mikołaj Stępień Jan

2:10 48:17 -1

Gurzyński Szymon

2:11 51:05 EQ

Kociszewski Mikołaj Wybiral Paweł, Gurzyński Szymon

2:12 56:00 EQ

Pawlik Paweł Spyrka Bartłomiej, Łukawski Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:02 Wybiral Paweł KH Polonia Bytom (JM) 2 Wysoki kij
08:30 - UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:22 Pawlik Paweł KH Polonia Bytom (JM) 2 Atak kolanem
32:42 Łukawski Kacper KH Polonia Bytom (JM) 2 Trzymanie
36:10 Kovalenko Mark UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Zahaczenie
36:57 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:57 Szlomski Marcin KH Polonia Bytom (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:39 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:39 Spyrka Bartłomiej KH Polonia Bytom (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:25 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Uderzenie kijem
46:28 Szlomski Marcin KH Polonia Bytom (JM) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 60:00 12 0 12 0
33 Ciućka Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nowak Michał 0 0 0 2
23 Gavrilov Denis 1 1 2 0
10 Kovalenko Mark 0 0 0 2
8 Tumidalski Oliwier 1 0 1 0
14 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wilk Jakub 0 1 1 0
18 Mirek Adrian 0 0 0 2
16 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
19 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
12 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Machura Szymon 0 0 0 0
15 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
11 Sekunda Norbert 0 0 0 0
55 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
17 Mazur Marcel 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Gauvin Antoni 00:00 2 0 2 0
29 Rutkowski Dżastin 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Stępień Jan 0 2 2 0
18 Pawlik Paweł 1 0 1 2
11 Wybiral Paweł 2 4 6 2
8 Gurzyński Szymon 1 2 3 0
19 Kociszewski Mikołaj 4 3 7 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Łukawski Kacper 0 1 1 2
12 Szlomski Marcin 0 0 0 4
17 Karasiński Arkadiusz 1 0 1 0
10 Zając Wojciech 2 3 5 0
13 Spyrka Bartłomiej 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Majewski Mikołaj 0 1 1 0
16 Chodak Andrzej 0 0 0 0