4:5 k.

(1:1, 1:1, 2:2, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (JM)

  • Trener MOSM Tychy (JM):

    KWIATKOWSKI JANUSZ

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM):

    GÓRAK JERZY

  • Wynik:

    4:5 k. (1:1, 1:1, 2:2, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    29.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:15

  • Sędzia główny:

    KŁACZYŃSKI SEBASTIAN

  • Sędzia liniowy:

    KRET MICHAŁ, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:07 EQ

Kucharski Szymon Mużelak Kacper, Ratajczak Igor

1:1 12:37 +1

Tumidalski Oliwier Wilk Jakub

1:2 34:47 EQ

Brzozowski II Szymon Tumidalski Oliwier

2:2 35:58 EQ

Kucharski Szymon Mużelak Kacper

2:3 51:52 EQ

Brzozowski II Szymon Zadęcki Wiktor

3:3 55:13 EQ

Chojęta Dawid Kucharski Szymon

4:3 58:25 +1

Mużelak Kacper Kucharski Szymon

4:4 59:43 EN

Tumidalski Oliwier

4:5 65:00 PS

Gavrilov Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:15 Drabik Rafał MOSM Tychy (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
15:09 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
20:50 Grzegorczyk Adam MOSM Tychy (JM) 2 Uderzenie kijem
20:50 Kovalenko Mark UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Uderzenie kijem
21:25 Labiński Jerzy MOSM Tychy (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:54 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Atak łokciem
61:54 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
63:21 - MOSM Tychy (JM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MOSM Tychy (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kubiaczyk Mateusz 00:00 0 0 0 0
27 Łącki Kacper 65:00 27 23 4 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Grzegorczyk Adam 0 0 0 2
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 2 2 4 0
88 Ratajczak Igor 0 1 1 0
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 0 0 0 0
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mużelak Kacper 1 2 3 0
80 Chojęta Dawid 1 0 1 0
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 0
6 Labiński Jerzy 0 0 0 2
66 Hanzel Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Drabik Rafał 0 0 0 2

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 64:42 39 35 4 89
33 Ciućka Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nowak Michał 0 0 0 0
23 Gavrilov Denis 0 0 0 0
10 Kovalenko Mark 0 0 0 2
8 Tumidalski Oliwier 2 1 3 0
14 Brzozowski II Szymon 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wilk Jakub 0 1 1 0
18 Mirek Adrian 0 0 0 4
16 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
19 Zadęcki Wiktor 0 1 1 0
12 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Machura Szymon 0 0 0 0
15 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
11 Sekunda Norbert 0 0 0 2
55 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
17 Mazur Marcel 0 0 0 0