2:16

(1:5, 0:4, 1:7)

Informacje
  • Gospodarze:

    Rolkowy Mińsk HKS

  • Trener Rolkowy Mińsk HKS:

    Paweł Milart

  • Goście:

    LHT Lublin

  • Trener LHT Lublin:

    Jakub Stwarowski

  • Wynik:

    2:16 (1:5, 0:4, 1:7)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:30

  • Godzina zakończenia:

    10:30

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Kajetan Millati

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:10 EQ

Klauda Paweł Stworowski Jakub

1:1 09:41 EQ

Zych Mateusz Pastwa Franciszek

1:2 11:08 EQ

Udot Yaroslav Stworowski Jakub

1:3 16:55 EQ

Miśkiewicz Maciej Chrzanowski Sebast.

1:4 18:15 EQ

Radzikowski Marcin Żyszkiewicz Bartosz

1:5 19:14 EQ

Stworowski Jakub

1:6 24:58 EQ

Miśkiewicz Maciej Stworowski Jakub

1:7 30:05 EQ

Stworowski Jakub

1:8 31:13 EQ

Stworowski Jakub

1:9 38:21 EQ

Kochaniec Sebastian Szymczyk Mateusz

1:10 43:14 EQ

Stworowski Jakub Kochaniec Sebastian

1:11 44:43 EQ

Stworowski Jakub Klauda Paweł

1:12 48:58 EQ

Stworowski Jakub

1:13 53:50 EQ

Szymczyk Mateusz Klauda Paweł

1:14 54:19 EQ

Stworowski Jakub Stworowski Jacek, Udot Yaroslav

1:15 54:38 EQ

Stworowski Jakub

2:15 54:55 EQ

Ołdak Kamil

2:16 56:39 EQ

Sidor Krzysztof Miśkiewicz Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:45 Udot Yaroslav LHT Lublin 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:40 Prus Kamil Rolkowy Mińsk HKS 2 Atakowanie ciałem - natarcie
20:22 Seroczyński Michał Rolkowy Mińsk HKS 2 Atakowanie ciałem - natarcie
22:50 Pastwa Franciszek Rolkowy Mińsk HKS 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:14 Stworowski Jacek LHT Lublin 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:00 Zych Mateusz Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:20 Pastwa Franciszek Rolkowy Mińsk HKS 2 Trzymanie kija przeciwnika
35:14 Zych Mateusz Rolkowy Mińsk HKS 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:14 Szymczyk Mateusz LHT Lublin 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:10 Wróblewski Stanisław LHT Lublin 2 Atak łokciem
58:34 Radzikowski Marcin LHT Lublin 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

Rolkowy Mińsk HKS

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
69 Jacak Mikołaj 30:00 6 0 6 0
12 Piotrkowicz Michał 30:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Ołdak Kamil 1 0 1 0
24 Zych Mateusz 1 0 1 4
79 Dłużewski Wojciech 0 0 0 0
20 Rutkowski Daniel 0 0 0 0
9 Seroczyński Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Proniewicz Maciej 0 0 0 0
21 Wagner Kacper 0 0 0 0
77 Pastwa Franciszek 0 1 1 4
16 Jacak Bogusław 0 0 0 0
7 Piętka Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Płochocki Sebastian 0 0 0 0
23 Sakowicz Siemion 0 0 0 0
2 Sakowicz Jan 0 0 0 0
75 Szylling Roland 0 0 0 0
1 Fabisiak Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Prus Kamil 0 0 0 2
19 Pochmara Rafał 0 0 0 0

LHT Lublin

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Piotrowski Grzegorz 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Miśkiewicz Maciej 2 1 3 0
90 Stworowski Jacek 0 1 1 2
7 Stworowski Jakub 8 3 11 0
79 Chrzanowski Sebast. 0 1 1 0
14 Udot Yaroslav 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Radzikowski Marcin 1 0 1 2
55 Kochaniec Sebastian 1 1 2 0
22 Szymczyk Mateusz 1 1 2 2
4 Sidor Krzysztof 1 0 1 0
26 Walczewski Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Okoń Piotr 0 0 0 0
73 Klauda Paweł 1 2 3 0
11 Wróblewski Stanisław 0 0 0 2
76 Żyszkiewicz Bartosz 0 1 1 0