Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Mateusz Kowalski

  • Wynik:

    3:8 (1:5, 1:0, 1:3)

  • Data:

    13.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:15

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Sebastian Iwaniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:42 EQ

Niemczyk Kacper Słomiana Jakub, Czopor Maciej

0:2 07:38 +1

Łańko Oliwier Rocki Kacper, Burczyk Sebastian

0:3 10:02 EQ

Prokopiak Kacper Czopor Maciej, Niemczyk Kacper

0:4 13:03 EQ

Sawicki Adam Starościak Michał

0:5 16:53 EQ

Starościak Michał Starościak Michał

1:5 18:01 PS

Shoferovskyi Roman

2:5 33:36 EQ

Baida Danylo

2:6 41:42 EQ

Słomiana Jakub Koczera Bartłomiej, Prokopiak Kacper

3:6 46:30 +1

Baida Illia Witek Filip

3:7 50:22 +1

Czopor Maciej Prokopiak Kacper

3:8 55:21 EQ

Miszczyszyn Jakub Tymcio Karol, Puszkarski Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:21 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
10:49 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
13:03 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
18:01 Źrebiec Franciszek UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
19:45 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Przeszkadzanie
36:56 Tymcio Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Atak łokciem
42:44 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
44:31 Niemczyk Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Uderzenie kijem
48:33 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
48:39 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak łokciem

Składy

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 40:00 5 0 5 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 1 0 1 0
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 2
17 Baida Danylo 1 0 1 4
15 Baida Illia 1 0 1 10

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 0 0 12
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 1 1 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Slawik Jakub 20:00 1 0 1 0
35 Źrebiec Franciszek 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 1 1 0
55 Kozioł Adam 0 0 0 0
83 Łańko Oliwier 1 0 1 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Starościak Michał 1 2 3 2
22 Tymcio Karol 0 1 1 2
90 Sawicki Adam 1 0 1 0
81 Karnas Marcel 0 0 0 0
19 Stabryła Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 1 1 2 2
16 Koczera Bartłomiej 0 1 1 0
8 Czopor Maciej 1 2 3 0
65 Prokopiak Kacper 1 2 3 0
9 Słomiana Jakub 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 1 0 1 0
47 Puszkarski Marcel 0 1 1 0