Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Goście:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

  • Data:

    15.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 14:48 EQ

Rompkowski Mateusz Mocarski Krystian, Zając Michał

1:1 24:16 EQ

Da Costa Teddy Sherbatov Eliezer, Orekhin Daniil

2:1 24:24 EQ

McKenzie Brett Zatko Miroslav, Kalan Luka

3:1 58:48 EN

Glenn Ryan Kalan Luka

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:05 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
12:44 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
18:16 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 5 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
18:16 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
19:48 Przygodzki Martin Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie
28:34 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:01 Liśkiewicz Bartosz GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 22 21 1 95
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Bartley Victor 0 0 0 25
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
10 McKenzie Brett 1 0 1 0
93 Kalan Luka 0 2 2 2
71 Brule Gilbert 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Luza Patrik 0 0 0 0
47 Glenn Ryan 1 0 1 0
91 Orekhin Daniil 0 1 1 0
77 Da Costa Teddy 1 0 1 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 1 1 2
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 59:22 37 35 2 94
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 1 0 1 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 1 1 0
8 Zając Michał 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 2
27 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
24 Rybak Maciej 0 0 0 0
7 Sadowski II Michał 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0