Informacje
  • Gospodarze:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Wynik:

    1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

  • Data:

    22.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:08

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabiasiak, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 28:33 +1

Glenn Ryan Sherbatov Eliezer, Da Costa Teddy

0:2 34:57 EQ

Bezuska Peter Kowalówka Sebastian, Zatko Miroslav

0:3 52:57 EQ

Koblar Gregor Trandin Alexei, Bartley Victor

1:3 57:31 EQ

Witan Maciej Filipek Konrad, Bukowski Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:26 Strzyżowski Marek Ciarko STS Sanok 2 Trzymanie
08:20 Da Costa Teddy Re-Plast Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
13:44 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Podcięcie
17:44 Saunders Clarke Re-Plast Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
27:03 Witan Maciej Ciarko STS Sanok 2 Wysoki kij
30:20 Glenn Ryan Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
34:34 - Re-Plast Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:47 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:47 Elo Eetu Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:42 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
43:00 Kameneu Yauheni Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:59 Bezuska Peter Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
54:16 - Ciarko STS Sanok 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 58:33 34 31 3 91
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 2
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0
79 Bielec Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 0
95 Piippo Eemeli 0 0 0 0
96 Elo Eetu 0 0 0 2
16 Witan Maciej 1 0 1 2
13 Sihvonen Riku 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 2
12 Biłas Karol 0 0 0 0
8 Bukowski Jakub 0 1 1 0
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
10 Filipek Konrad 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Viikila Jesperi 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 19 18 1 94
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 1 0 1 2
24 Luza Patrik 0 0 0 0
10 McKenzie Brett 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
71 Brule Gilbert 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Bartley Victor 0 1 1 6
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 0
77 Da Costa Teddy 0 1 1 2
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 1 0 1 2
6 Zatko Miroslav 0 1 1 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
9 Koblar Gregor 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0