Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Wynik:

    3:4 (0:1, 3:0, 0:3)

  • Data:

    22.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś, Paweł Kosidło

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Michał Majkut

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:28 +1

Gajor Adrian Kubat Karel, Pettersson Alexander

1:1 29:51 +1

Lescovs Imants Rybchik Ivan, Vasilev Aleksandr

2:1 38:12 EQ

Bashirov Ruslan Nikiforov Yevgeni, Vasilev Aleksandr

3:1 39:52 +1

Nikiforov Yevgeni Vasilev Aleksandr, Lescovs Imants

3:2 41:11 EQ

Neupauer Bartłomiej Hiltunen Timo, Gajor Adrian

3:3 42:15 EQ

Svec Emil Kubat Karel

3:4 42:49 EQ

Hiltunen Timo Pettersson Alexander , Neupauer Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:30 Naróg Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:56 Wsół Patryk Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:25 Vasilev Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
21:27 Kulas Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:47 Vasilev Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
27:10 Chaloupka Petr Tauron Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
28:01 Nikiforov Yevgeni Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:01 Bepierszcz Mateusz Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:01 Bepierszcz Mateusz Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:07 Wsół Patryk Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:48 Wsół Patryk Tauron Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem
48:54 Nikiforov Yevgeni Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:46 Svec Emil Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spóźniony atak ciałem
59:39 Guzik Kacper Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 Vasilev Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 59:30 40 36 4 90
29 Ramanauskas Tadas 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
61 Rodionov Aleksandr 0 0 0 0
78 Nikiforov Yevgeni 1 1 2 4
40 Vasilev Aleksandr 0 3 3 6
22 Bashirov Ruslan 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
15 Naróg Michał 0 0 0 2
12 Smal Igor 0 0 0 0
8 Dubinin Andrei 0 0 0 0
90 Rybchik Ivan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Lescovs Imants 1 1 2 0
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 2

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Brikun Ihar 60:00 29 26 3 89
50 Bizub Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 0 0 2
93 Kubat Karel 0 2 2 0
62 Svec Emil 1 0 1 2
69 Vachovec Michal 0 0 0 0
11 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
28 Gajor Adrian 1 1 2 0
17 Pettersson Alexander 0 2 2 0
9 Neupauer Bartłomiej 1 1 2 0
4 Hiltunen Timo 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 2
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 0
88 Wielkiewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 6
78 Szurowski Damian 0 0 0 0
14 Bochnak Ernest 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0