4:3 d.

(1:1, 2:1, 0:1, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    4:3 d. (1:1, 2:1, 0:1, 1:0d)

  • Data:

    29.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:10

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Michał Majkut

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:45 +1

Bashirov Ruslan Vasilev Aleksandr, Rodionov Aleksandr

1:1 06:17 +1

Shabanov Mikhail Chvanchikov Andrei, Bondaruk Gleb

1:2 33:45 EQ

Smirnov Artyom Elomaa Elias, Kalinowski Kamil

2:2 34:16 EQ

Lescovs Imants Vasilev Aleksandr, Nikiforov Yevgeni

3:2 38:36 +1

Bashirov Ruslan Vasilev Aleksandr, Lescovs Imants

3:3 42:13 EQ

Shabanov Mikhail Chvanchikov Andrei

4:3 60:53 EQ

Nikiforov Yevgeni Kozłowski Tomasz , Lescovs Imants

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:15 Lescovs Imants Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
04:10 Kuznetsov Sergei KH Energa Toruń 2 Wysoki kij
05:01 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:24 Vasilev Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
10:49 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Trzymanie
31:41 Lescovs Imants Zagłębie Sosnowiec 2 Opóźnianie gry
35:26 Khoperia Armen Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
38:18 Elomaa Elias KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
44:09 Vasilev Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
44:09 Vasilev Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 60:53 47 44 3 93
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 2
61 Rodionov Aleksandr 0 1 1 0
78 Nikiforov Yevgeni 1 1 2 0
40 Vasilev Aleksandr 0 3 3 14
22 Bashirov Ruslan 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
15 Naróg Michał 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 2
8 Dubinin Andrei 0 0 0 0
90 Rybchik Ivan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Lescovs Imants 1 2 3 4
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 1 1 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Domogała Michał 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:53 25 21 4 84
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
58 Orlov Yegor 0 0 0 0
25 Novozhilov Pavel 0 0 0 0
9 Feofanov Yegor 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 2
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
92 Osipov Artem 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 1 1 0
47 Elomaa Elias 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 1 0 1 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 2
12 Bondaruk Gleb 0 1 1 0
75 Chvanchikov Andrei 0 2 2 0
44 Shabanov Mikhail 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0