Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    4:2 (0:1, 1:1, 3:0)

  • Data:

    31.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Mateusz Niżnik, Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 16:08 +1

Viikila Jesperi Elo Eetu, Sihvonen Riku

1:1 25:51 +1

Vasilev Aleksandr Lescovs Imants , Bashirov Ruslan

1:2 31:59 EQ

Bukowski Jakub Filipek Konrad, Witan Maciej

2:2 49:14 +1

Lescovs Imants Vasilev Aleksandr, Bashirov Ruslan

3:2 59:19 +2

Nikiforov Yevgeni Vasilev Aleksandr, Rybchik Ivan

4:2 59:58 EN

Smal Igor Naróg Michał, Kozłowski Tomasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:09 Domogała Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Opóźnianie gry
07:37 Vasilev Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
15:42 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:03 Florczak Bartosz Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
24:27 Florczak Bartosz Ciarko STS Sanok 2 Przeszkadzanie
27:09 Skokan Tomasz Ciarko STS Sanok 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
27:09 Skokan Tomasz Ciarko STS Sanok 10 Kara za niesportowe zachowanie
48:28 Piippo Eemeli Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
50:10 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:38 Demkowicz Hubert Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:02 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Przeszkadzanie

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 60:00 38 36 2 94
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
61 Rodionov Aleksandr 0 0 0 0
78 Nikiforov Yevgeni 1 0 1 0
40 Vasilev Aleksandr 1 2 3 2
22 Bashirov Ruslan 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
77 Lescovs Imants 1 1 2 0
12 Smal Igor 1 0 1 2
8 Dubinin Andrei 0 0 0 0
90 Rybchik Ivan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 1 1 0
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 1 1 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Domogała Michał 0 0 0 2
17 Wysocki Partyk 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 59:44 35 32 3 91
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 4
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 2
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 0
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0
88 Biały Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
95 Piippo Eemeli 0 0 0 2
96 Elo Eetu 0 1 1 0
47 Viikila Jesperi 1 0 1 0
13 Sihvonen Riku 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 2
12 Biłas Karol 0 0 0 0
8 Bukowski Jakub 1 0 1 0
16 Witan Maciej 0 1 1 0
10 Filipek Konrad 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 12
79 Bielec Maciej 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 0
97 Ginda Damian 0 0 0 0
86 Dobosz Szymon 0 0 0 0