1:0 k.

(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 3:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Wynik:

    1:0 k. (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 3:1k)

  • Data:

    31.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:24

  • Sędzia główny:

    Paweł Kosidło, Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Młynarski, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 65:00 PS

Svec Emil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:58 Vachovec Michal Tauron Podhale Nowy Targ 2 Spóźniony atak ciałem
03:58 Da Costa Teddy Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
13:56 Pretnar Klemen Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie kija przeciwnika
16:22 Chaloupka Petr Tauron Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
16:38 Bepierszcz Mateusz Tauron Podhale Nowy Targ 2 Opóźnianie gry
19:11 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:55 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:39 Bryniczka Kasper Tauron Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
51:35 Kubat Karel Tauron Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
63:11 Kubat Karel Tauron Podhale Nowy Targ 10 Kara za niesportowe zachowanie
63:11 Kubat Karel Tauron Podhale Nowy Targ 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Składy

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 65:00 27 27 0 100
31 Brikun Ihar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 0 0 2
93 Kubat Karel 0 0 0 32
62 Svec Emil 0 0 0 0
69 Vachovec Michal 0 0 0 2
11 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
17 Pettersson Alexander 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 0
4 Hiltunen Timo 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 0
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 2
26 Babintsev Semen 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Bartłomiej 0 0 0 0
78 Szurowski Damian 0 0 0 0
14 Bochnak Ernest 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 65:00 22 22 0 100
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
10 McKenzie Brett 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 2
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 2
13 Sherbatov Eliezer 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 0 0 0 2
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 2
96 Garshin Semen 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0