Informacje
  • Gospodarze:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    0:11 (0:3, 0:6, 0:2)

  • Data:

    05.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Rafał Noworyta

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:03 EQ

Nikiforov Yevgeni

0:2 13:30 EQ

Rutkowski Łukasz Piotrowski Mariusz, Kulas Tomasz

0:3 19:26 EQ

Smal Igor Dubinin Andrei, Lescovs Imants

0:4 22:20 EQ

Kozłowski Tomasz Blanik Jakub, Lescovs Imants

0:5 30:25 EQ

Blanik Jakub Sikora Kamil, Kozłowski Tomasz

0:6 38:21 +2

Lescovs Imants Rybchik Ivan, Vasilev Aleksandr

0:7 39:02 EQ

Dubinin Andrei

0:8 39:36 +1

Lescovs Imants Rodionov Aleksandr, Kozłowski Tomasz

0:9 39:51 EQ

Bashirov Ruslan Nikiforov Yevgeni, Lescovs Imants

0:10 46:01 EQ

Domogała Michał Sikora Kamil, Dubinin Andrei

0:11 47:25 EQ

Nikiforov Yevgeni Naróg Michał, Rutkowski Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:44 Nikiforov Yevgeni Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:59 Domogała Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:35 Vitek Josef GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:35 Piotrowski Mariusz Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:53 Stasiewicz Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
35:44 Wala Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:46 - GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:37 Smal Igor Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
39:31 Zhurauski Artsiom GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 40:00 26 17 9 65
30 Szczepkowski Mikołaj 20:00 20 18 2 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 2
76 Wala Jakub 0 0 0 2
73 Vitek Josef 0 0 0 2
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
8 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
24 Rybak Maciej 0 0 0 0
7 Sadowski II Michał 0 0 0 0
19 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0
5 Drąg Daniel 0 0 0 0
28 Drozd–N. Stanisław 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 32:02 12 12 0 100
33 Kotuła Marcel 27:58 10 10 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
61 Rodionov Aleksandr 0 1 1 0
78 Nikiforov Yevgeni 2 1 3 2
40 Vasilev Aleksandr 0 1 1 0
22 Bashirov Ruslan 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
77 Lescovs Imants 2 3 5 0
12 Smal Igor 1 0 1 2
8 Dubinin Andrei 1 2 3 0
90 Rybchik Ivan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 1 1 0
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 2 2 0
18 Kozłowski Tomasz 1 2 3 0
87 Blanik Jakub 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Domogała Michał 1 0 1 2
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 1 1 2
9 Rutkowski Łukasz 1 1 2 0
89 Kulas Tomasz 0 1 1 0