Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

  • Data:

    19.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:02

  • Sędzia główny:

    Daniel Lipiński, Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Michał Gerne

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:54 EQ

Da Costa Teddy Orekhin Daniil, Zatko Miroslav

2:0 30:29 +1

Da Costa Teddy Trandin Alexei, Glenn Ryan

3:0 30:55 EQ

Brule Gilbert McKenzie Brett

3:1 40:43 EQ

Vasilev Aleksandr Bashirov Ruslan, Nikiforov Yevgeni

4:1 41:21 EQ

McKenzie Brett Sherbatov Eliezer, Glenn Ryan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:44 Lescovs Imants Zagłębie Sosnowiec 2 Opóźnianie gry
03:13 Domogała Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
07:56 Brule Gilbert Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
08:35 Glenn Ryan Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:25 Czernik Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
32:48 Koblar Gregor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:48 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
33:39 Da Costa Teddy Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
46:44 Rodionov Aleksandr Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
47:19 Kalan Luka Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:16 Glenn Ryan Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
56:16 Nikiforov Yevgeni Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:40 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Rzucenie na bandę
57:40 Sikora Kamil Zagłębie Sosnowiec 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 17 16 1 94
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 2 2 4
24 Luza Patrik 0 0 0 0
10 McKenzie Brett 1 1 2 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
71 Brule Gilbert 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Swindlehurst Paul 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 0
93 Kalan Luka 0 0 0 2
9 Koblar Gregor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 1 1 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 2 0 2 2
91 Orekhin Daniil 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Czernik Michał 60:00 35 31 4 88
29 Ramanauskas Tadas 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
61 Rodionov Aleksandr 0 0 0 2
78 Nikiforov Yevgeni 0 1 1 2
40 Vasilev Aleksandr 1 0 1 0
22 Bashirov Ruslan 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Syroezhkin Mikhail 0 0 0 0
77 Lescovs Imants 0 0 0 2
12 Smal Igor 0 0 0 0
8 Dubinin Andrei 0 0 0 0
90 Rybchik Ivan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 0 0 0
27 Luszniak Szymon 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 14
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Domogała Michał 0 0 0 2
17 Wysocki Partyk 0 0 0 0
89 Kulas Tomasz 0 0 0 0
9 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0