Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    2:7 (2:0, 0:3, 0:4)

  • Data:

    21.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:06 EQ

Urgacz Filip

2:0 14:35 +1

Łasiński Ksawier Kałwa Mateusz

2:1 32:49 EQ

Tyński Amadeusz

2:2 33:46 EQ

Klima Wiktor Gawandtka Karolina

2:3 35:20 -1

Tyński Amadeusz

2:4 40:59 EQ

Tyński Amadeusz

2:5 55:00 EQ

Zając Nicholas

2:6 55:12 EQ

Szyszka Michał

2:7 57:19 EQ

Tyński Amadeusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:59 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:31 Rusyn Denis KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:11 Stec Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:07 Rusyn Denis KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:31 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atak kolanem

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 00:00 3 0 3 0
49 Jękot Szymon 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Zoń Marcel 0 0 0 0
66 Łasiński Ksawier 1 0 1 0
52 Wrześniak Aleksander 0 0 0 0
71 Mudyn Wiktor 0 0 0 0
5 Urgacz Filip 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 0 0 0 0
75 Kałwa Michał 0 0 0 0
22 Kałwa Mateusz 0 1 1 0
2 Pacan Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Domański Oliwier 0 0 0 0
45 Dyjas Ignacy 0 0 0 0
31 Białek Franciszek 0 0 0 0
26 Walotek Łukasz 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Stec Jakub 0 0 0 2
99 Czubała Konrad 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Stępowski Filip 30:30 0 0 0 0
9 Darski Mateusz 29:30 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
85 Klima Wiktor 1 0 1 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
33 Marchewka Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 4
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 4 0 4 2
79 Walczuch Anna 0 0 0 0
18 Winek Oliwier 0 0 0 0
68 Zając Nicholas 1 0 1 0