Informacje
  • Gospodarze:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    4:8 (2:3, 1:2, 1:3)

  • Data:

    04.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:55

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech, Patryk Roemisch

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:08 EQ

Dębińska Julia Klima Wiktor

0:2 10:59 EQ

Kędzia Michał Klima Wiktor

1:2 14:15 EQ

Krystek Jan Sulisz Patryk

1:3 15:03 EQ

Borowicki Sebastian Szyszka Michał

2:3 19:16 -1

Paprotny Dominik Galusek Ignacy

2:4 28:16 EQ

Litwa Dominik Szyszka Michał

3:4 32:35 EQ

Galusek Ignacy

3:5 39:31 EQ

Zając Nicholas Kędzia Michał

3:6 45:27 EQ

Kruzel Zuzanna

4:6 52:30 EQ

Galusek Ignacy Skrodziuk Kamil

4:7 53:54 -1

Szyszka Michał

4:8 58:57 -1

Tyński Amadeusz Boczej Marek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:40 Cichy Patryk Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:13 Brzoskowski Igor Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:56 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:56 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:51 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:39 Litwa Dominik KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Przeszkadzanie
58:20 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Rajski Adrian 20:00 3 0 3 0
11 Koszyk Justyna 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 2
18 Adler Oliwier 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 0 1 1 0
10 Hennek Cezary 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 0 0 0 0
5 Krystek Jan 1 0 1 0
25 Sulisz Patryk 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 0 0 0 0
24 Cichy Patryk 0 0 0 2
26 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0
19 Galusek Ignacy 2 1 3 0
14 Konieczny Ksawery 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Wróbel Filip 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Darski Mateusz 28:45 2 0 2 0
45 Stępowski Filip 31:15 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 1 1 0
42 Borowicki Sebastian 1 0 1 0
66 Dębińska Julia 1 0 1 0
73 Gajewski Arkadiusz 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 1 1 2 0
85 Klima Wiktor 0 2 2 0
8 Kruzel Zuzanna 1 0 1 0
28 Litwa Dominik 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 1 2 3 0
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 1 0 1 4
1 Winek Oliwier 0 0 0 0
68 Zając Nicholas 1 0 1 0