Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Joanna Orawska

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    2:10 (0:3, 0:5, 2:2)

  • Data:

    11.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:26 EQ

Kędzia Michał

0:2 03:45 EQ

Tyński Amadeusz Winek Oliwier

0:3 07:20 EQ

Szyszka Michał Marchewka Jakub, Boczej Marek

0:4 31:25 EQ

Winek Oliwier Kruzel Zuzanna, Niesterczuk Lena

0:5 33:20 EQ

Gajewski Arkadiusz Szyszka Michał, Klima Wiktor

0:6 34:05 EQ

Gajewski Arkadiusz Klima Wiktor

0:7 36:00 EQ

Boczej Marek Tyński Amadeusz

0:8 39:48 EQ

Szyszka Michał Gajewski Arkadiusz, Klima Wiktor

0:9 43:50 EQ

Szyszka Michał Boczej Marek, Marchewka Jakub

1:9 46:34 EQ

Copa Nadia

2:9 50:40 EQ

Niezgoda Szymon Rojek Ewa

2:10 53:40 EQ

Klima Wiktor Gajewski Arkadiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:30 Gawandtka Karolina KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
21:34 Witosza Armand KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:27 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Uderzenie kijem
56:57 Turlajew Aleksander KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atak łokciem

Składy

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Wójcik Natalia 60:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Rojek Ewa 0 1 1 0
7 Copa Nadia 1 0 1 0
40 Rzepka Wojciech 0 0 0 0
18 Witosza Armand 0 0 0 2
19 Rusinek Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Wajer Julia 0 0 0 0
48 Maciołek Antonina 0 0 0 0
43 Furgoł Lena 0 0 0 0
17 Rakowska Nikola 0 0 0 0
44 Morawska Laura 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Jaromin Oliwier 0 0 0 0
16 Niezgoda Szymon 1 0 1 0
13 Urban Mateusz 0 0 0 0
33 Bojanów Martyna 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Darski Mateusz 33:26 1 0 1 0
52 Słoka Tobiasz 26:34 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 1 2 3 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
73 Gajewski Arkadiusz 2 2 4 0
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 1 0 1 0
85 Klima Wiktor 1 3 4 0
8 Kruzel Zuzanna 0 1 1 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0
33 Marchewka Jakub 0 2 2 2
96 Niesterczuk Lena 0 1 1 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 3 1 4 0
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 2
6 Tyński Amadeusz 1 1 2 0
1 Winek Oliwier 1 1 2 0