Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM):

    Tomasz Majewski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    11:14 (5:2, 4:6, 2:6)

  • Data:

    25.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    16:50

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:58 EQ

Wrześniak Aleksander

1:1 10:22 EQ

Gawandtka Karolina Gajewski Arkadiusz

2:1 13:00 EQ

Domański Oliwier Wrześniak Aleksander

2:2 14:33 EQ

Litwa Dominik Kędzia Michał

3:2 15:39 EQ

Habrzyk Kacper Zoń Marcel

4:2 16:57 EQ

Białek Franciszek Mudyn Wiktor

5:2 19:50 EQ

Habrzyk Kacper

5:3 21:42 EQ

Szyszka Michał Kędzia Michał

5:4 21:42 EQ

Gawandtka Karolina Gajewski Arkadiusz

6:4 23:23 -1

Wrześniak Aleksander Dyjas Ignacy

7:4 24:11 EQ

Urgacz Filip

8:4 24:26 EQ

Czubała Konrad Urgacz Filip

8:5 24:41 EQ

Gawandtka Karolina Gajewski Arkadiusz

8:6 27:01 EQ

Szyszka Michał

8:7 29:14 -1

Zając Nicholas

9:7 39:04 EQ

Stec Jakub Urgacz Filip

9:8 39:56 EQ

Litwa Dominik Polewiak Jakub

9:9 40:33 -1

Zając Nicholas Boczej Marek

9:10 45:50 +1

Szyszka Michał

9:11 47:51 EQ

Litwa Dominik Kędzia Michał

9:12 51:43 EQ

Zając Nicholas Boczej Marek

10:12 52:14 EQ

Habrzyk Kacper Urgacz Filip

10:13 52:44 EQ

Szyszka Michał Litwa Dominik

11:13 54:38 +1

Białek Franciszek Kałwa Michał

11:14 55:27 EQ

Zając Nicholas

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:05 Litwa Dominik KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Przeszkadzanie
21:59 Zoń Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:02 Kwaśniok Nicola KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:25 Turlajew Aleksander KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:39 Zoń Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:06 - KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
88 Olszyna Kamil 29:14 7 0 7 0
49 Jękot Szymon 30:34 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Zoń Marcel 0 1 1 4
33 Tutaj Paweł 0 0 0 0
66 Łasiński Ksawier 0 0 0 0
52 Wrześniak Aleksander 2 1 3 0
45 Dyjas Ignacy 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Stec Jakub 1 0 1 0
21 Śmigielski Aleksander 0 0 0 0
11 Habrzyk Kacper 3 0 3 0
5 Urgacz Filip 1 3 4 0
99 Czubała Konrad 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Pacan Igor 0 0 0 0
77 Domański Oliwier 1 0 1 0
71 Mudyn Wiktor 0 1 1 0
31 Białek Franciszek 2 0 2 0
26 Walotek Łukasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Twardy Borys 0 0 0 0
75 Kałwa Michał 0 1 1 0
22 Kałwa Mateusz 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
52 Słoka Tobiasz 25:50 4 0 4 0
45 Stępowski Filip 35:10 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 2 2 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
73 Gajewski Arkadiusz 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gawandtka Karolina 3 0 3 0
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 3 3 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 3 1 4 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 2
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 1 1 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 4 0 4 0
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 2
79 Walczuch Anna 0 0 0 0
1 Winek Oliwier 0 0 0 0
68 Zając Nicholas 4 0 4 0