4:5 k.

(1:0, 1:3, 2:1, 0:0, 0:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Trener Akademia Młoda GieKSa (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    4:5 k. (1:0, 1:3, 2:1, 0:0, 0:2k)

  • Data:

    04.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Michał Żak, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:41 EQ

Orzechowski Krystian

1:1 22:50 EQ

Kędzia Michał Szyszka Michał

1:2 31:28 PS

Tyński Amadeusz

2:2 33:46 +1

Orzechowski Krystian Konieczny Ksawery

2:3 34:45 EQ

Litwa Dominik

2:4 40:36 EQ

Tyński Amadeusz

3:4 43:05 EQ

Brzoskowski Igor

4:4 51:32 EQ

Orzechowski Krystian

4:5 65:00 PS

Gawandtka Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:05 Pawiński Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:56 Konieczny Ksawery Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:30 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:28 Hennek Cezary Akademia Młoda GieKSa (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
33:12 Tyński Amadeusz KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:33 Paprotny Dominik Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2 Zahaczenie
59:36 Kędzia Michał KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Koszyk Justyna 29:30 1 0 1 0
1 Rajski Adrian 30:30 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 1 0 1 0
5 Krystek Jan 0 0 0 0
26 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 0
10 Hennek Cezary 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 0 0 0 2
18 Adler Oliwier 0 0 0 0
25 Sulisz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Orzechowski Krystian 3 0 3 0
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 0 0 0 2
19 Galusek Ignacy 0 0 0 0
14 Konieczny Ksawery 0 1 1 2

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Stępowski Filip 29:30 1 0 1 0
9 Darski Mateusz 30:30 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 1 0 1 2
85 Klima Wiktor 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 1 0 1 0
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 2
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyszka Michał 0 1 1 0
6 Tyński Amadeusz 2 0 2 2
12 Turlajew Aleksander 0 0 0 0
79 Walczuch Anna 0 0 0 0
68 Zając Nicholas 0 0 0 0