Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM):

    Joanna Orawska

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Bartłomiej Stępień

  • Wynik:

    4:6 (1:2, 2:1, 1:3)

  • Data:

    25.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:40

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich, Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:13 EQ

Tyński Amadeusz

1:1 14:20 EQ

Furgoł Lena Morawska Laura, Urban Mateusz

1:2 16:10 EQ

Szyszka Michał

1:3 22:21 EQ

Turlajew Aleksander Szyszka Michał

2:3 29:48 EQ

Rzepka Wojciech Witosza Armand

3:3 39:25 EQ

Copa Nadia

4:3 41:39 EQ

Bojanów Martyna Rojek Ewa

4:4 45:15 EQ

Turlajew Aleksander Litwa Dominik

4:5 50:40 EQ

Kędzia Michał

4:6 51:13 EQ

Szyszka Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:02 Dębińska Julia KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:35 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Zahaczenie
31:40 Furgoł Lena KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:42 Urban Mateusz KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:42 Kasperczyk Wiktor KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Wysoki kij
48:17 - KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:03 Kwaśniok Nicola KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:11 Szyszka Michał KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Wójcik Natalia 29:48 3 0 3 0
1 Panol Dominika 30:12 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Urban Mateusz 0 1 1 2
6 Copa Nadia 1 0 1 0
36 Rzepka Wojciech 1 0 1 0
33 Witosza Armand 0 1 1 0
31 Kolaczek Emil 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Rojek Ewa 0 1 1 0
7 Jaromin Oliwier 0 0 0 0
3 Bojanów Martyna 1 0 1 0
9 Kierepka Franciszek 0 0 0 0
19 Niezgoda Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Maciołek Antonina 0 0 0 0
8 Wajer Julia 0 0 0 0
28 Furgoł Lena 1 0 1 2
43 Rakowska Nikola 0 0 0 0
27 Morawska Laura 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Skrzydeł Jakub 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
52 Słoka Tobiasz 29:48 2 0 2 0
9 Darski Mateusz 30:12 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Boczej Marek 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 2
97 Dziedzic Zuzanna 0 0 0 0
84 Kasperczyk Wiktor 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 1 0 1 0
85 Klima Wiktor 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kwaśniok Nicola 0 0 0 2
33 Marchewka Jakub 0 0 0 2
96 Niesterczuk Lena 0 0 0 0
43 Polewiak Jakub 0 0 0 0
54 Rusyn Denis 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Suszek Maksymilian 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 2 1 3 2
6 Tyński Amadeusz 1 0 1 0
12 Turlajew Aleksander 2 0 2 0
1 Winek Oliwier 0 0 0 0