Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    Magdalena Czaplik

  • Wynik:

    11:5 (4:3, 4:1, 3:1)

  • Data:

    01.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Sędzia główny:

    Wojtek Czech, Eryk Szwiertnia

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:21 EQ

Zięba Lena

0:2 06:20 EQ

Zięba Lena

1:2 06:57 EQ

Hornik Adam

2:2 10:50 EQ

Hornik Adam Nowak Wojciech

3:2 13:57 +1

Nowak Wojciech

3:3 16:12 EQ

Składny Katarzyna

4:3 17:50 EQ

Hornik Adam Nowak Wojciech

5:3 32:59 EQ

Giza Paweł

6:3 37:04 EQ

Hornik Adam Kraszewski Konrad

7:3 37:25 EQ

Chodubski Paweł Kraszewski Konrad

8:3 38:09 EQ

Hornik Adam

8:4 39:24 EQ

Kozłowska Natalia

9:4 40:22 EQ

Hornik Adam Chodubski Paweł

10:4 56:48 EQ

Kucharski Franciszek

11:4 59:00 EQ

Kraszewski Konrad

11:5 59:33 EQ

Chorzępa Weronika Kozłowska Natalia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:08 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Wysoki kij
13:19 Nowak Julia KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:16 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Uderzenie kijem

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Matuła Karol 10:39 1 0 1 0
2 Henc Adam 49:21 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 1 0 1 0
10 Chodubski Paweł 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 1 2 3 4
27 Nowak Wojciech 1 2 3 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0
8 Giza Paweł 1 0 1 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 0 0 0 0
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 6 0 6 0
15 Olek Adam 0 0 0 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
52 Słoka Tobiasz 59:33 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 1 0 1 0
38 Kamińska Maja 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 2
18 Zięba Lena 2 0 2 0
5 Chorzępa Weronika 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 1 1 2 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0