Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR):

    Jerzy Skopiński

  • Wynik:

    2:5 (1:2, 0:0, 1:3)

  • Data:

    23.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Sędzia główny:

    Rafał Noworyta

  • Sędzia liniowy:

    Michał Majkut, Sebastian Iwaniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:05 +1

Ginda Damian Łyko Łukasz

0:2 15:20 EQ

Ginda Damian Łyko Łukasz

1:2 18:14 +1

Bąk Oskar Wróblewski Dawid

1:3 43:36 +1

Bar Sebastian Dulęba Marcin, Szałajko Jakub

1:4 50:52 EQ

Szałajko Jakub Pisula Paweł, Stanko Volodymyr

1:5 55:59 +1

Bar Sebastian Żółkiewicz Dawid

2:5 59:28 -1

Kociszewski Mikołaj Dworaźny Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:17 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Trzymanie
05:32 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak kolanem
07:36 Borowiak Adam KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:26 Orzechowski Radosł. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Zahaczenie
22:44 Orzechowski Radosł. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:56 Borowiak Adam KH Polonia Bytom (JR) 2 Zahaczenie
31:58 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
34:16 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak kolanem
36:54 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Zahaczenie
38:14 Wieczorek IV Łukasz KH Polonia Bytom (JR) 2 Przeszkadzanie
41:48 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Przeszkadzanie
46:00 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Wysoki kij
46:00 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Kara mniejsza techniczna
51:24 Skopiński Piotr UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:56 Wawrzkiewicz Dawid KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:45 Wicher Sebastian KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 24 19 5 79
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Bąk Oskar 1 0 1 0
21 Proczek Michał 0 0 0 0
12 Płachetka Marcin 0 0 0 0
14 Wróblewski Dawid 0 1 1 0
6 Wicher Sebastian 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 1 1 0
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 6
9 Wawrzkiewicz Dawid 0 0 0 2
19 Kociszewski Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Faska Adam 0 0 0 0
10 Borowiak Adam 0 0 0 4
17 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
3 Zając Wojciech 0 0 0 0
13 Spyrka Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Jan 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
2 Klimanek Paweł 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 33 31 2 93
31 Myrdak Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Najsarek Jakub 0 0 0 0
24 Koczera Mateusz 0 0 0 0
18 Dobosz Szymon 0 0 0 0
97 Ginda Damian 2 0 2 2
11 Łyko Łukasz 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bar Sebastian 2 0 2 4
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 4
8 Szałajko Jakub 1 1 2 0
9 Pisula Paweł 0 1 1 0
10 Stanko Volodymyr 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 0 0 0
4 Sieczkowski Marcin 0 0 0 0
20 Radwański Aleks 0 0 0 0
16 Dulęba Marcin 0 1 1 0
29 Żółkiewicz Dawid 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Sudyka Jakub 0 0 0 0
88 Skopiński Piotr 0 0 0 2