Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (JR)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (JR):

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    6:11 (1:5, 0:1, 5:5)

  • Data:

    22.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Wojciech Czech

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:48 EQ

Kapica Fabian Plewa Błażej, Bochnak Wiktor

0:2 09:10 EQ

Kapica Fabian Plewa Błażej

0:3 12:22 EQ

Kapica Fabian Bochnak Wiktor, Michalski Jakub

0:4 14:06 EQ

Valtonen Oliver Worwa Kacper

1:4 16:02 -1

Senkevich Artsiom Senkevich Artur

1:5 17:00 +2

Malasiński Kacper Trzebunia Jakub, Żurawski Jakub

1:6 31:47 EQ

Kapica Fabian

1:7 41:14 EQ

Bochnak Wiktor Kapica Fabian, Plewa Błażej

2:7 42:38 EQ

Baran Karol Senkevich Artsiom, Yerassov Vasiliy

3:7 45:55 EQ

Senkevich Artur Senkevich Artsiom, Yerassov Vasiliy

3:8 47:26 EQ

Plewa Błażej Sulka Patryk

3:9 49:21 +1

Bochnak Wiktor Kapica Fabian, Żurawski Jakub

3:10 55:08 +1

Bochnak Wiktor Sarniak Karol, Kapica Fabian

4:10 56:03 -1

Yerassov Vasiliy Senkevich Artur, Kasprzyk Dominik

4:11 56:39 +1

Trzebunia Jakub Malasiński Kacper, Żurawski Jakub

5:11 59:29 +1

Senkevich Artur Senkevich Artsiom, Yerassov Vasiliy

6:11 59:51 +1

Wilk Jakub Senkevich Artsiom, Senkevich Artur

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:54 Żurawski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:13 Sulka Patryk MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
15:18 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:31 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
16:31 Senkevich Artsiom UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:31 Senkevich Artsiom UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:30 Bochnak Wiktor MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:35 Żurawski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Uderzenie kijem
24:35 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Podcięcie
24:35 Susterovas Jaromir UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 5 Walka na pięści
24:35 Susterovas Jaromir UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
25:18 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atak łokciem
35:22 Pudzisz Marcin MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Zahaczenie
45:55 Senkevich Artsiom UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:55 Senkevich Artsiom UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
45:55 Malasiński Kacper MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:29 Kasprzyk Dominik UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
52:33 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atak kolanem
53:27 Gavrilov Denis UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
55:08 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:49 Danel Patryk MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:52 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:32 Siuty Szymon MMKS Podhale Nowy Targ (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 44:12 32 25 7 78
28 Kubara Artur 15:48 16 12 4 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Baran Karol 1 0 1 0
22 Opiłka Kacper 0 0 0 0
91 Kasprzyk Dominik 0 1 1 2
9 Chabior II Adrian 0 0 0 2
10 Yerassov Vasiliy 1 3 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nowak Michał 0 0 0 4
29 Gavrilov Denis 0 0 0 2
71 Senkevich Artsiom 1 4 5 16
92 Senkevich Artur 2 3 5 0
88 Susterovas Jaromir 0 0 0 25

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zadęcki Wiktor 0 0 0 2
20 Wilk Jakub 1 0 1 0
19 Mazur Marcel 0 0 0 0
5 Tumidalski Oliwier 0 0 0 0
17 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Klimowski Szymon 60:00 42 36 6 85
72 Polak Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Pudzisz Marcin 0 0 0 2
88 Michalski Jakub 0 1 1 0
70 Plewa Błażej 1 3 4 0
91 Kapica Fabian 4 3 7 6
77 Bochnak Wiktor 3 2 5 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Żurawski Jakub 0 3 3 4
7 Sarniak Karol 0 1 1 0
10 Jarczyk Krzysztof 0 0 0 0
23 Malasiński Kacper 1 1 2 2
17 Trzebunia Jakub 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Nykaza Daniel 0 0 0 0
24 Sulka Patryk 0 1 1 2
9 Valtonen Oliver 1 0 1 0
55 Długopolski Łukasz 0 0 0 0
86 Worwa Kacper 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Danel Patryk 0 0 0 2
22 Siuty Szymon 0 0 0 2
87 Leja Filip 0 0 0 0